Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót kéne fogynom a...

Hány kilót kéne fogynom a képek alapján?

Figyelt kérdés

Szerintem 10-15 kg.t kéne fogynom.A hasam annyira nem zavar,inkább a lábaim,mert nagyon vastagok és formátlanok.Hamarosan itt a strandidő,hogyan fogyhatnék le addigra?:S

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. ápr. 8. 15:33
1 2
 1/17 anonim válasza:
69%
semennyit! max bicajozni egy kicsit, szép az alakod ;) 17/f
2010. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
szerintem sem feltétlenül fogynod kellene, főleg nem 15 kilót. inkább sporttal (futás, biciklizés, heti 2-3 alkalommal súlyzós edzés) formálni a comb-és hasizmokat, hogy szálkásabbnak tűnjenek. közben mellőzd az édességet, kevesebbet egyél tésztából, krumpliból, fehér kenyérből, vacsorára már csak friss zöldséget és fehérjét (csirkemellet, gombát). pár hét alatt látható eredményt tudsz így elérni.
2010. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%

Mik a céljaid? 10 kiló mínusszal már kimehetsz büszkén a strandra, de nyilván nem leszel kockás hasú fitnesz modell. :)

Tehát egy 10-est saccolok, ezután meg vigyázz a csokival meg a lisztes-zsíros-cukros ételekkel, mert elég rossz formában vagy.

2010. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Megkérdezhetem, hogy hány kiló vagy és milyen magas? Amúgy szerintem is a sport lenne a megoldás, valamint a cukrok, lisztes termékek kerülése. Sok zöldség, gyümölcs.
2010. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
10 kiló ehhez az alakhoz nagyon sok! Ne akarj már igás gebe lenni, max 3 kilót kellene leadnod,
2010. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
utolsó: 3 kiló nem nagyon látszana meg... Egyáltalán nem sok 10 kiló, hidd el, tapasztalatból mondom.
2010. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
szerintem max 5-6 kilót kéne fogynod. de én is azt mondom, hogy inkább sportolni kéne és nem fogyni.mert ha sportolsz szépen eltűnik majd az úszógumid ,na meg szép tónusos lesz a tested.
2010. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
78%

Én is pont ilyen vagyok, olyan 5 kg-t vagy többet szeretnék fogyni, de inkább izmosodni :)Rubint Rékának a dvdjére szoktam tornázni minden nap.

Lényegre visszatérve, sztem nem kellene olyan hű de sokat fogynod... :) Hány cm vagy és hány kg?

2010. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:)

16 éves vagyok,162 cm,65 kg:S szerintem 10kg-ot kéne fogynom,és akkor tényleg szép alakom lenne.Egyébként Rubint Rékázni szoktam,remélem az nem vastagítja a lábaim.Mondjuk még csak 1 hete csinálom:)

2010. ápr. 8. 20:40
 10/17 anonim válasza:
47%
Én egyáltalán nem bírom a popsis részt :'( te szoktad azt csinálni?
2010. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!