Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így első ránézésre...

Szerintetek így első ránézésre kép alapján mennyit kellene fogynom? (kép lent)

Figyelt kérdés

Vagy az is elég ha rendszeresen tornázok? A fenekemmel, a combommal és a csípőmmel nem vagyok elégedett.


Súlyra nem mondanám, hogy nagyon sok vagyok 160 cm és 53 kg, derék: 74, csípő 89, fenék 98, mell 92. Van ötletetek, hogy mivel vihetném le a hájamat ezekről a helyekről?


Remélem a linkek jók, ha nem akkor szóljatok. :)


[link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm.


2011. márc. 20. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan 3 kilót.:) Rubint Réka DVD-t ajánlom futással kombinálva.
2011. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tornával!
2011. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem nagyon kéne fogynod, inkább csak formálnod magad. tornázz, ahogy az előző írta
2011. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Szerintem semennyit. Pont jól nézel ki. Komolyan kár volna lefogynod egy kilót is.

De ha nem hiszel nekem, mindenképpen elég, ha csak tornázol. Egyébként nem lehet konkrét helyről fogyni, ez tévhit. Ha fogysz mindenhonnan fogysz. A genetikától függ, hogy hol rakódik le több háj, és honnan jön le könnyebben.

2011. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A csípőm a legrosszabb, egyenesen undorító. :) Erre nem tudtok nekem olyan oldalakat linkelni, ahol mutatják, hogy milyen gyakorlatokat végezzek?
2011. márc. 20. 16:08
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nem lehet csak egy helyről fogyni, de olyan rossz, hogy megveszek egy farmert ami tökéletesen illik rám, és ahogy összegombolom kibuggyan oldalt a hájam belőle...
2011. márc. 20. 16:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semennyit, itt valóban "formálni" kéne. Neked ilyen alkatod van, vékonyabb lábad és szélesebb csípőd. meg kell tanulni jó ruhát választani ehhez az alkathoz, ennyi a trükk.

Esetleg az úszást/futást tudnám javasolni, de fogyózni semmiképpen nem kell!

2011. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogyan a előttem is írják,csak annyit szólnék hozzá, hogyha pl egy számmal nagyobb bugyit vennél fel, ezerszer jobban mutatnál, mivel ez bevág :). Egyébként egészségtelen dolgok kiiktatása (cukros ételek, italok), nagyon pici ch csökkentés és sok mozgás meghozza a gyümölcsét. Ha tudod, hogy nincs helyi zsírégetés, ne kutass ilyen gyakorlatok után. Bármit mozoghatsz, ami kellően intenzív, pl. aerobick, futás, biciklizés. Intervall edzés sokat segít.
2011. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez oldalt köthetős bugyi és ha kiengedek belőle akkor elől a hasamnál nagyon nagy, le lóg az anyag és kilátszik aminek nem kéne... :) :)


Köszönöm a válaszokat! Akkor tornázni fogok ezerrel. Meg odafigyelek a táplálkozásra is. :)

2011. márc. 20. 16:48
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
futással is jó pár cm le tud jönni comból, csipőből,derékból :) De fogynod annyira szerintem se kell, hanem ahogy írták Rubint Réka dvd-re edzeni, hogy formás legyél :)
2011. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!