Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 10 kg?

Hogyan fogyjak 10 kg?

Figyelt kérdés
mostanában fel szedtem a kilókat és nem tudom h h vigyem le őket.... tippeket várok :D:D:D
2010. ápr. 8. 15:55
 1/2 anonim válasza:
Már ezer meg egyszer elhangzott: életmódváltással! Kerüld a cukrot(helyette édesítő ) a cukros üdítőket is, a fehér lisztes ételeket, egyél sok zöldséget/gyümölcsöt, az olajos ételeket is kerüld (a főzéshez max. 1-2 kanál olívaolajat vagy margarint használj) és iktass be vmilyen sportot az életedbe amit rendszeres tudsz végezni és ami fontos: élvezni is tudod azt, mert csak azt fogod hosszútávon csinálni amit élvezel és amivel azonosulni tudsz. Itt találsz recepteket is : [link]
2010. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ugyanez a problémám van nekem is. Amíg sportoltam, megszoktam egy bő étrendet, most viszont csak az étvágy maradt meg :)

Hozzá kell szokni a napi többszöri étkezéshez, amiből nálam a 2. és 4. csak gyümölcs. A többi pedig mérsékelt adag, de reggel igyekszem többet enni.


Mindenképp mozgással próbáld eltűntetni a kilókat, valamilyen sok mozgást igénylő sportot válassz, ha írsz nemet, kort, akkor talán több ötlet is fog majd érkezni.

2010. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!