Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok tippeket adni, hogy...

Tudtok tippeket adni, hogy nyárra hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés

nem vagyok dagadt, sőt vékony de ha fürdőruhában vagyok látszik hogy a hasamon meg a combomon van egy kis felesleg

szóval mit tudtok tanácsolni hogy nyárra ezt leadjam?



2016. máj. 6. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Futás.
2016. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bikini szezon egy héten belül elkezdődik ( ha az eső nem szól közbe). Étkezz rendesen és sportolj, esetleg végezz guggolásokat súllyal vagy ahogy az előttem válaszoló írta futás. Ha konditerem van a közeledbe oda is elmehetsz (szégyenlősebbeknek ajánlom a női edzőtermet, a nő nem érzi magát annyira feszélyezve, mint a koeduláltban.)
2016. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"szégyenlősebbeknek ajánlom a női edzőtermet, a nő nem érzi magát annyira feszélyezve, mint a koeduláltban"


Ez nagyon-nagyon egyéni.... Én már elég sokat fogytam, de még mindig bőven van rajtam felesleg. December óta járok terembe, nálunk külön női terem nincs, de ha lenne, akkor sem mennék, mert amit hallottam ezekről, felszereltség szempontjából kb. vicc kategória.


Viszont érdekes módon, ha olyankor megyek, amikor csak srácok vannak bent, baromira nem érzem magam feszélyezve. Viszont ha más nő is van, az attól függ, ki az a másik nő. Ha szintén kezdő, nem zavar... De ha tökéletes testű, aki több éve sportol, az számomra nagyon zavaró tud lenni. :/

2016. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!