Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen lapos leszek? Van...

Teljesen lapos leszek? Van bármi, amit tehetnék az ügy érdekében?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, van rajtam 20 kiló felesleg. Elkezdtem fogyózni, illetve sportolni, viszont a gondom az, hogy eleve A-s melltartót hordok.... Fogyás után úgy fogok kinézni mint egy fiú?:/ van esély arra, hogy megnőnek a melleim?

Illetve egész eddig a fenekem volt az egyetlen, amivel meg voltam elégedve. Viszont annak is a nagy része zsír, csak a formájával nem volt gond...talán a 7 évig tartó lovaglás miatt.. mások szerint sem. Milyen gyakorlatok jók, ha azt szeretném, hogy fogyás után is kinézzen valahogy, és ne legyen lapos?


2016. máj. 13. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A mellel nem tudsz mit tenni, a fenékkel igen. A szép fenék formáját főleg az izom adja. Guggolás súllyal pl. jó rá (súly nélkül is edzi, csak úgy kevésbé hatékony).
2016. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El kell, hogy keserítselek, de sajnos az is le fog menni, vagyis nagy esély van rá. De ne fogyókúrázz kérlek, hanem életmódot válts ennyi. Megfelelő ch, zsír és fehérje bevitel mellett menni fog le a zsírból és fogyni fogsz. Amúgy 17 évesen még nőhet a melled. Aztán ha nem tetszik esetleg megműtteted 22-23 évese korod után.
2016. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Műttetni semmiképp nem akarom, sok a kockázat, ráadásul nekem annyit nem ér... A fogyókúra sem olyan fogyókúra, csak ez egyszerűbb szó volt. Egyszerűen számolom a kalóriákat, és kevesebbet eszek mint szoktam, de nem éheztetem magam. Köszönöm azért a válaszokat, reménykedtem, de hát akkor beletörődök
2016. máj. 14. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!