Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én 165cm vagyok és hol 63 hl...

Én 165cm vagyok és hol 63 hl 61 kg. Heti 4x edzem minimum 1,5 órát. Soha nem vagyok megelégedve magammal. Tavaly nyáron 73kg voltam. Úgy fogytam le, hogy nem ettem szinte semmit. Most is próbálkoztam evvel, de nem ment. Hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Szeretném ha tudnátok tanácsot adni, hogy hogy tudok lefogyni. A bmi-m 22 körül van. A derék bőségem 70cm az alhasam vagy hogy kell mondani az 82cm. 1000kcal körül eszek egy nap és szinte csak zöldséget. Folyton dagadtnak érzem magam és mindig olyan érzésem van, hogy mindenki figyel. hogy tudnék változtati?
2016. máj. 13. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajjj... Először is egyél rendesen. Bizonyára hiányod van egy csomó tápanyagból, ha szinte csak zöldséget eszel és amúgyis koplalsz.

Egyél többet és változatosabban. A zöldség remek, de nem fed le mindent.

Mozgás?

2016. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus, mivel a fejedben vannak gondok.
2016. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Heti 4x edzek, neha tenyleg ramjon az, hogy ami van a huttobe azt mind megenni es utana teljesen buntudatom van
2016. máj. 14. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!