Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az embereket nem zavarja a...

Ha az embereket nem zavarja a túlsúly, ameddig híznak, miért akarnak hirtelen, pár hét vagy hónap alatt 10 vagy több kilót lefogyni?

Figyelt kérdés

Nem bántásból írom, a lelkivilágukat szeretném megérteni. Miért nem ér rá lassan, biztonságosan, egészségesen, és úgy, hogy nem híznak vissza kétszer annyit? Mire gondolnak ilyenkor?

10-20 kiló nem 1 hónap alatt ugrik fel (ha igen, az betegség - de az a része most nem érdekel), miért akarnak viszont ennyi idő alatt megszabadulni tőle.


És ha sikerülne, mi lenne utána? Visszatérnének a fogyókúra előtti habzsoláshoz?


2010. ápr. 9. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, hogy menni fog. Én is azt hittem, ördögi kör volt. Kár, hogy nem hittem el azelőtt. A saját hibámból, de végre már rájöttem. Egészségesen fogyok:) mármint olyan étrendet alakitottam ki, ami egy életre szólhat, nem vonok meg semmit plusz a sport és ennyi az egész. Szerintem idővel rájön mindenki. Ha másképp nem, akkor úgy ahogy én.
2010. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindenhol azt hallottam,hogy 2 hét alatt akár 8 kiló minusz,stb...azt hittem ez a normális. Hát nagy csalódás volt mikor elkezdtem,hogy 2 hét alatt jó,ha egy kiló lement. Mostmár tudom,hogy ez csak igy mehet,lassan,ahogy feljött. Amugy azért nem zavart,mert nagyon alattomosak ám azok a kilók,és szinte csak a végeredményt vettem észre.
2010. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 évig jókat enni nem olyan rossz. 2 évig fogyózni már nem olyan kellemes. Azt hiszik, hogy néhány hét szenvedést kibírnak, aztán megint ehetnek. Tényleg jobban hangzik, csak sajnos nem igaz.
2010. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En 87 kg-os voltam amikor terhes lettem,orvosom azt mondta hogy nehogy sokat hizzak terhesseg alatt mert az nem jo(vernyomas,cukor stb)Meg is fogadtam es szerencsere nem voltam kivanos.93-al mentem szulni sajnos csaszarral,egy het korhazi tartozkodas alatt(a Picivel egyutt)lementem 82-re.Olyan jolereztem magam hogy repultem!Es innen kovetkezett a NAGY hiba!Szoptattam fel evet es elhagytam magam.Jokat ettem,foleg miutan elcsendesedett minden,elaludt a Pici,(tiz utan),stb.Most nyolc es fel honap utan 95 kg.vagyok es jon hogy sirjak.Eszrevetlenul,alattomosan jottek a kilok es olyan kivanos vagyok mint ket allapotos asszony!Most persze fogynek barmi aron,ez szerintem pszihikai dolog.Eszel eszel es kozben azt mondod hogy na ez meg belefer es aztan holnaptol kesz...Egy fenet,ha nincs ambicio akkor soha.En matol hataroztam el kemenyen es remelem hogy a gyermekem erot ad ,mert kesoi baba(40 vagyok)es fel kene nevelni,nem infarktusban meghalni nemsokara,ezt probalom ismetelgetni magamnak.Remelem sikerul.Bocs ha nem pont a kerdesedre valaszoltam....
2010. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna:DD

Ezt én sem értem, mert aki kövér, az nem veszi észre, hogy 2 évig egyfolytában hízik????

Hogy nem jön rá a nadrág? Kilóg a hurka?


Én max. ha 2 kiló feljön, már észreveszem, hogy tokám van, szorít a farmer, és szuszogok. Pedig csak 51-ről max. 53-54 re megyek fel...

Utána már elkezdem kicsit visszafogni magamat, és ha a kilók 2 hónap alatt jöttek fel, akkor bizony addig is tart míg lemegy, úgy, hogy utána nem zabálod fel a kamrát!


L.26

2010. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!