Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen bántó megjegyzéseket...

Milyen bántó megjegyzéseket kaptatok már ismerőstől, rokontól?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Semmilyet. Ahhoz 25-30 kiló felesleg nem elég. Jó ismerőseim és rokonaim vannak, tudom.
2016. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sosem kövéreztek le, és igazán nagy sértéseket sem kaptam, talán csak egy-ketőt.

Egyszer édesapám barátnőjétől megkaptam, hogy "nem a ruha kövérít...", amikor vásárolni voltunk. Máskor egy ismerősöm mondta, hogy milyen nagy hasam van. Olyan is volt, hogy rákérdeztek a súlyomra, nem mondtam meg, csak azt, hogy kevesebb a kérdezőnél. Elég vékony volt a srác, és közölte, hogy nem hiszi el, pedig tényleg kevesebb voltam. Illetve egyszer apukám közölte, hogy mekkora combom van már... Pedig legkövérebb időszakomban is csak 74kg voltam 183cm-hez, szóval sosem volt olyan vészes, még is...

2016. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
orovosom mondta egyszer, hogy a növekedésem 90 fokot fordult xd de volt még a "ez nem is olyan kövér mint ahogy mondtad" De ezek még gyerek koromban voltak.
2016. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anyámtól rendszeresen megkapom, hogy jobban néztem ki, amikor több kiló volt rajtam. Ha akarnék, se tudnék meghízni, és hiába mondom neki, mennyire rosszul esik, nem érdekli. Valószínűleg örömet okoz neki, ha bánthat, mert más magyarázat nincs rá.
2016. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
"Ez kicsit qrvás, de neked jól áll"
2016. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

-menjek orvoshoz (volt egy-két patim)

-oylan vagy mint apád, vagy: olyan vagy mint anyád

-pénzéhes vagy..

:D

2016. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Alattad is van pícha bőven. xD

Az osztálytársaim még folyamat cseszegettek ha nem a súlyommal, akk a rondaságommal. :D

2016. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A volt barátom disznónak ill. golyónak hívott. Pedig nem voltam vészes, 59-60 kiló voltam 162 centihez.
2016. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem kaptam még sértéseket csak állandóan utalgatnak rá a lány oszt társaim(akiket én legjobb barátnőimnek hiszek csak nem úgy viselkednek)hogy kövér vagyok.

Eléggé idegesít mikor a 45 kilós hurkapálcika oszt társaim arról beszélnek előttem direkt is hogy ők meg vannak hizva meg kövérek... Pedig fogyózom is és le is fogytam legalább 10 kgt de miért is vennék észre...bezzeg aki eddig is vékony volt most vékonyabb lett azon észre veszik :(

2016. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 hónapja egy buli után mentünk haza a barátaimmal. A legjobb fiúbarátom ha berúg hajlamos nagyon bunkóba átváltani anélkül, hogy rosszat akarna, ez történt akkor éjjel is. Volt velünk egy lány, akivel nagyon hasonlítottunk egymásra (hajszín, magasság, arc, stílus) csak ő szép vékony volt míg én elég kövér. Akkor benyögte legjobb fiúbarátom, hogy "látod az xyz milyen szép? mert ő nem olyan dagadt mint te, hanem szép vékony".

Ez volt a legnagyobb löket ami megindított, hogy elkezdjek fogyózni, de ő erről nem tud. Azóta majdnem 20 kg-ot fogytam és nem állok le még amíg a maradék 10-et le nem adom.

Igen, bunkóság volt tőle de igaza volt és ma már köszönettel tartozok azért, hogy szembesített az igazsággal. Mindig teltnek, husisnak hívtam magam közben a mérleg 108 kg-ot mutatott akkoriban. Egy zsírdisznó voltam, de észhez tértem. Most 88 kg vagyok és 75 körülig akarok lemenni, az a magasságomhoz megfelelő.

17L

2016. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!