Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek működni fog így...

Szerintetek működni fog így egy kapcsolat, hogy én fogyózom, de a párom folyamatosan megjegyzéseket tesz, hogy miket eszem, ő nem bírná?

Figyelt kérdés
Ha elmegyünk valahova Ő beakar ülni mekibe, én nem kérek semmit, salátát sem, annyi nem kérek. Ha máshova megyünk, reggeli pékségbe egyből vesz péksütit, ő nem kérek, ő húzza a száját. Nem tetszik neki ez az életmódom, de nekem fontos. Nem vagyunk régóta együtt, 2 hónapja. Tegnap ittam este még egy pohár hideg vizet, erre gúnyosan oda mondta, hogy minek iszol, téged még egy pohár víz is felhizlal.
2015. jan. 19. 22:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egész nap ezen gondolkozom, hogy ez így mennyire lesz komolyabb, ha már az elején ilyen súrlódások vannak. Ugye nem főzök két félét, kicsit diétásabb étel is van, de neki sütök ki krumpli rántott hússal magamnak meg párolom, hogy ebből ne legyen gond. Sütni nem sütök, én nem eszem, párom nem eszik meg egy tepsivel, ha kér mondtam vegyen magának a cukrászdába sütit. Erre húzta a száját, hogy minden jóból kimaradok. De nekem ez a jó, és az az álmom, hogy lefogyjak, áldozzam fel magam a kedvéért. De ez sem lenne jó, hisz így meg boldog nem lennék.
2015. jan. 19. 22:16
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog műkődni. Én cukorbeteg vagyok és a párom ezt tökéletesen kezeli. Tudja, hogy ha mondom neki, hogy később, akkor tudja, hogy a következő szénhidrátos étkezésbe számolom be. Nincs semmiféle szájhúzogatás, hogy beosztva eszek mindent.
2015. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Egy idő után a barátod meg fogja unni, hogy olyan unalmas vagy, hiszen még enni sem tud veled rendesen.

Én értem, hogy fogyózol, de van egy olyan érzésem, hogy te átestél a ló túlsó oldalára. Főleg ha kiderül, hogy voltaképpen 165 cm magasságod mellé 53 kilós vagy. Ha ez így van akkor tényleg bosszantó a mániákus nem evésed, lemondásod, mert bizony néha-néha élvezhetnéd a finom ételeket.

2015. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te is engedj, pékségben már szinte mindenhol vannak teljes kiőrlésű cuccok. Mekiben miért nem eszel salátát???
2015. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
A párod egy tahó
2015. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
A párodat csak abban az esetben lehet megérteni, ha te csak a látványosan elítélendő helyeket/kajákat hagyod ki, illetve ha eddig nem érdekelt és csak most akarsz lefogyni.
2015. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
53%
Semmi, ne hagyd neki, hogy hátráltasson, ha tovább folytatja szakíts vele. Lol, miért jöttél egyáltalán vele össze? Eszembe sem jutna a barátnőmre rátuszkolni a sok szar cukros ételt, milyen már ez? Nem értem, miért nem érti meg, hogy neked fontos? Inkább neki is normálisan kellene táplálkoznia és nem szar mekis kaját, meg péksütit(?).
2015. jan. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De mégis hány kiló és milyen magas vagy, hogy ennyire fogyózol?
2015. jan. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

nem volt konkrétizálva,hogy mit is eszel.

mert ha hús,tojás,zsír,zöldség,esetleg kis zab és a többi,akkor legfeljebb azt látja a palid,hogy 2-3 óránként eszel,te meg pontosan tudod,hogy nem csak egészséges,de célravezető is amit teszel,ezért egy percig sem lehet ez vita tárgya.

ha meg a tipikus idióta koplalok és ha eszek az is ch eset játszik,az ilyeneken én is röhögök meg szívom a vérüket.

2015. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondjad a párodnak, ha ennyire eszik, akkor el fog hízni, és a végén neki kell majd fogyózni. Egyébként meg megmondhatnád neki, hogy szálljon le rólad, te sem cikized, amikor ő mindenfélét összeeszik.
2015. jan. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!