Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne észrevétlenül...

Hogyan lehetne észrevétlenül fogyni?

Figyelt kérdés
Nos évek óta rendszertelenül eszem,és nagyon nagyon nehéz sőt egyenesen lehetetlen számomra,hogy mostantól tegyük fel napi 5x eszem csupa egészséges kaját. Hogy lehetne fokozatosan?
2016. máj. 17. 20:35
 1/4 anonim válasza:
Mozgás ??
2016. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,azzal nincs bajom szerencsére..de magába nem elég gondolom
2016. máj. 17. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom, miért nehéz ez neked, de ha az, akkor megteszed azokat a lépéseket, amiket jelenleg nagy áldozat nélkül tudsz, aztán majd alakul :)

Végülis én is így csináltam, bár én drasztikusan váltottam életmódot, de ha éhes voltam, ettem s az édességekről sem mondtam le, csak módosítottam őket... S a szénhidrátmennyiséget is úgy állítottam be, ahogy nekem kellemes volt. Igazából nincs is értelme önsanyargatni... S mindenki mást tart egészségesnek...

2016. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg kell találni a legkönnyebben elhagyható rossz szokásokat, és leállni róluk.

PL. ha kólafüggő vagy, vagy bármilyen üdítőt iszol víz helyett. Én már évek óta inkább a vizet választom, néha iszok teát, amúgy a gyümölcslevet is édességnek számolom.

Úgy is lehet csinálni, hogy először csak ezt hagyod el, aztán minden mást változatlanul hagysz.

Ha az a gond, hogy nem eszel rendszeresen, legyen nálad minden valami egészséges snack, hogy rászokj arra, hogy 5 óránként enni kell.

Ha az a gond, hogy nem tudsz egészségesen főzni, mindig próbálj hangsúlyt helyezni a vacsira, hogy az jó legyen.

Aztán a reggelit is lecserélheted mondjuk zabkására.

2016. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!