Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki nem tud valami jó...

Valaki nem tud valami jó diétát amivel könnyen és gyorsabban lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Olvastam ezekről a 13napos diétákról is, de sokan azt mondták hogy nem megbízható stb... Ezért inkabb ha valaki estleg próbálta bármelyiket is az irjon már privibe:)

2016. máj. 18. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Amikor a sz@r hozzáállású ember fogyni akar...
2016. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne zabálj annyit. Ez a megoldás.

Napi 1000 kérdés, hogy hogyan foggyak, diéták, stb

Nincs semmi titok. Ne zabálj éjjel nappal aztán nem leszel dagadt. (nyílván ha beteg vagy az más kérdés)

2016. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg naponta vagy 1000 ilyen kérdés jön. Kérdem én ha annyi volt benned, hogy ide beírj, akkor miért nem tudsz a google-ban rákeresni egy testépítő, vagy táplálékkiegészítő oldalra, ahol már világosan leírják, hogy kell kajálni. Sőt jobbat mondok, még szakértő személyiedzőktől, versenyzőktől és táplálkozási tanácsadóktól lehet segítséget kérni. Amúgy meg kérdem én h mennyi idő alatt pakoltad magadra azt a felesleget? Akkor azt szorozd meg kettővel.


Életmódváltással lehet tartósan fogyni, ezt azt hittem ma már mindenki tudja.

2016. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valójában nem nekem kellene hanem az öcsémnek aki 15 éves és 85kilo:) jo mert megvan hozzá a magassága 178centi magas és szerintem és mindenki szerint a hasa nem nagy hanem a combjai kicsit vastagabbak:) de úgy különösen szerintem nem számít a kövérek közé de hát ha magának nem felel meg mit csináljak?:) szolt hogy irjak ki ide és válaszokat várok nem hozzászólásokat:) amugy meg olyanrol van szo aki kiskorában majdnem meghalt legyengult imunrendszer lázgörcs stb... És a sok fontos vitamintol hizott meg kb 4-5éves korában:)
2016. máj. 19. 01:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Lassú evés, kis adagok, gyakran. Alapos rágás, tudatosan nem szabad leengedni a falatokat. Minden kicsi falatot addig rágni, amíg csak bírjuk tartani a szánkban. Egyébként bármi lehet, amit eszünk.
2016. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És miért olyan qrva fontos, hogy gyorsan fogyjon le?

Idő és munka. Ez az,amit mindenki szeretne elkerűlni,csak az a helyzet, hogy nincs könnyű út. Ha egészségügyi problémái vannak, akkor pláne. A vitaminoknak egyébként nincs kalória tartalma. Csupán annyi történik, hogy ha valaki elégséges szintre emeli a vitaminbevitelét,a test érzékeli a tápanyaghiányt (éhes lesz),amit persze az átlag ember próbálna a szokásos fos kajázással elfolytani,de mivel az hasznos tápanyagot semmit vagy keveset tartalmaz, ezért a szervezet újra és újra jelez (éhséggel),hogy enni kéne.

2016. máj. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rohanás Lakatos válasza:
Saját nézeteit szerint elég étkezés előtt 1-2 pohár vizet inni ezel a módszerrel csökkenhet a szénhidrát bevitel és ajánlott a szomjúság nem ősze keverni az éhséget.
2020. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!