Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak viszonylag...

Hogyan fogyjak viszonylag gyorsan,20 kilót kéne leadni ismertek vmilyen módszert?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ja, akaraterő..és életmódváltás. így hívják.
2010. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

gondolj arra,hogy mingyárt bikiniszezon,és dagadt vagy.

hidd el,nekem is ez adott erőt,hogy belekezdjek...

2010. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez jó remélem beválik, köszi:)
2010. ápr. 13. 19:37
 4/13 anonim válasza:

Gyorsan nem lehet fogyni. Sokat pláne nem.

Akaraterő rendszeres mozgás (napi 1 óra séta, lassú kocogás, biciklizés) + diéta.

A női magazinok diétáinak ne dőlj be! Azokkal a módszerekkel csak átmeneti (látszat)eredményt lehet elérni.

2010. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért akarsz gyorsan fogyni?
2010. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi számít gyorsnak. amúgy de, le lehet fogyni gyorsan, csak az nagyon megviseli a szervezetedet. Gondolok itt pl. a stresszre: semmi sem fogyaszt jobban 2-3 hét gyomoridegnél (barátnőmnél -8 kg-t eredményezett egy ilyen).
2010. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert mindjárt itt a nyár...Probálkoztam én eddigis de nem sikerült :(
2010. ápr. 14. 14:50
 8/13 A kérdező kommentje:
De nálam a stressz sem segít mert attól mégjobban hízok:S
2010. ápr. 14. 14:52
 9/13 anonim válasza:

Stressz fogyaszt. De utána, amint nem leszel stresszhelyzetben, eszel normálisan vissza is hízod.

Másrészről nem is egészséges.

2010. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hello!


En kb 2 honap alatt ledobtam 20 kg 2 eve, ugy hogy a mai napig nem ismernek meg a kepeimen...az emberek azt hiszik fitness teremben szulettem....pedig..

A megoldas, mondjuk nalam is nagy adag stressz is hozzajarul, de az is atmeneti, mert amint megnyugszol par het alatt a semmitol visszaszeded a sulyt..ugymond a nyugalomtol hizol.

A legjobb modszer:

1.Korai keles,zuhany, alufolia combra es hasra,cica nadrag, trening triko, es arra valami jo meleg melegito...es lehet menni futni...en 1 orat futottam reggelente es estenkent abban az idoszakban, aranylag a tolem telheto leggyorsabb tempoban

2. Rendes taplalek ill. taplalekkiegeszitok--mivel a szervezeted nincs hozzaszokva a bizonyos taplalekok minimalisra csokkentesere vagy totalis elhagyasara erdemes a taplalekkiegeszitok hasznalata, ami porget, emeli valamennyire a test hot, thermogenetikus hatasa van..es hat igen..nem olcso, de jo

Taplalek megvonas alatt ertem a cukor totalis elhagyasat...nekem ment...mara mar az edes dolokat meg sem eszem, vagy nagyon keveset, mert gyorsan becsomorlok tole..nem is kivanom

Ilyen taplalek meg a kenyer, a pekaru es a tomerdek krumpl amit a jo magyar ember megesz, mert az olcso, tesztafelek...

Egyel tojast, sok halat, csirket vagy pulykat, zoldsegeket, mondjuk en mar a paroltat se nagyon eszem meg(altalaban nyersen tolom, mert ugy szeretem), gyumolcs...barnarizs, de mertekkel, zabpehely, de azt nagyon mertekkel es csak reggel!

3. Gyakorlatok-izomerosites

Bele ne kezdj sulyleadas erdekeben 500 felulest csinalni naponta, mert hagy abranditsak ki mindenkit, attol nem lehet fogyni...az alakformalasra es izomepitesre ill szalkasitasra erositesre van. HA van felesleged es elkezded dolgozni az izmot, a zsir szepen izom lesz(persze ormalis edzes mellett) es akkor nem szep formas leszel hanem dromedar!

Megoldas tehat, sok cardio, ami jelent folyamatos 40 percet minimum..ha lehet mondjuk napi 2x, es melle gyengebb izomerosites....

Tapanyagok rendes bevitele.

Ha eddig nem mozogtal rendszeresen akkor gyorsan hat...mert nincs hozzaszokva a szervezeted, tahat az elso 10 kg sitty sutty lerepul...

2010. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!