Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg megy le és hogy fogom...

Hány kg megy le és hogy fogom magam érezni, ha egy hétig csak zöldséget eszem?

Figyelt kérdés
Szeretnék a jövő héten csak zabkását és zöldséget enni. Úgy hogy reggel zabkása és protein, majd délelőtt csak salátát és zöldségeket. Mennyit fogyhatok tőle? Mire számíthatok?

2016. máj. 21. 15:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És mellette fogok sportolni is
2016. máj. 21. 15:38
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Sz@rul és ki fogod zabálni a hűtőt. A diéta nem azt jelenti, hogy hülyeséget kell csinálni.
2016. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért? Ezt azért nem értem mert nem koplalni fogok. És azt sem értem miért nem lehet normálisan válaszolni
2016. máj. 21. 16:13
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Szépen és nőiesen válaszoltam.

Azért kérdező,mert kevés lesz a tápanyag. De felőlem azt csinálsz,amit akarsz.

2016. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg éhes leszel. Nyugodtan ehetsz húst is, meg mindenfélét, csak mértékkel. Ilyen protein baromságok meg nem kellenek.
2016. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez egyenlő az éhezéssel, mivel az ember nem madár/rágcsáló. Normális diétát csinálj, ennek semmi értelme.
2016. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A zöldség nagyon is jó. Eliott Husle (talán így kell leírni a nevét), ő egy ilyen diétát javasol hogy szabadulj meg a keményítő alapú kajáktól (rízs, burgonya, kenyér). És zöldség, csirke és vadhúsokat egyél emelett igyál egy csomó folyadékot de csak tiszta vizet. Elég bevállt módszer, én is így vesztettem a súlyomból úgy hogy jól is laktam. Igaz voltak olyan napok hogy nekem a zöldség + hús egy tányérra nem fért rá :D
2016. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, amit írtál, az kb. paleo :)

Kérdező, a protein porból van? Akkor már inkább tojás vagy húsféleség...

Ezt elég nehéz megmondani, hogy Te mennyit fogynál, főleg, hogy nem tudjuk, hány kiló vagy, és mennyit szándékozol ezekből enni, sportolsz-e valamit, mennyire fogysz könnyen...

2016. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem eszem húst úgyhogy azért nem írtam bele azt. Tojást meg fogok enni,mert salátába szoktam rakni vagy mellé eszem még. Hát rendszeresen sportolok kb. heti 4x1,5-2 órát,többre nincs lehetőségem. 170 cm vagyok és 60kg és nem szeretnék sokat fogyni max 53-55 kg-ig. A sportolásom miatt is kell és nem csak azért mert én így szeretném. A protein igen porból van, de azt fogok inni amúgy is és eddig is tettem a zabkásámba.
2016. máj. 21. 21:57
 10/20 A kérdező kommentje:
A fogyásomat nem mondanám nagyon könnyűnek,de nem is brutálisan nehéz. Hát a zabkását általában egy 2dl-es bögrében szoktam megenni tehát annyit szoktam enni amennyi belefér,ebédkor egy tálnyi zöldséget nem keveset egy jó adagot kb 3 nagy maroknyit
2016. máj. 21. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!