Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg megy le és hogy fogom...

Hány kg megy le és hogy fogom magam érezni, ha egy hétig csak zöldséget eszem?

Figyelt kérdés
Szeretnék a jövő héten csak zabkását és zöldséget enni. Úgy hogy reggel zabkása és protein, majd délelőtt csak salátát és zöldségeket. Mennyit fogyhatok tőle? Mire számíthatok?

2016. máj. 21. 15:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja is tervezek halat enni,mert arra nem reagál rosszul a szervezetem.
2016. máj. 21. 22:03
 12/20 anonim ***** válasza:

Ebéd után nem is tervezel már többet enni? 😮 és igy akarsz 1.5 órákat edzeni?

Meglepődnék ha bírnád egy hétig...

2016. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Már régóta nem vacsorázom,mert nincs rá szükségem. De ha mégis éhes lennék akkor proteinport eszek.
2016. máj. 21. 22:38
 14/20 anonim válasza:
Ha nőként vagy 170/60 az pedig teljesen jó! 55 nél lejjebb semmikép ne menj. :)
2016. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz emésztőrendszeri problémákat, akkor a fehérje beviteled maximum fele legyen proteinporból.
2016. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy jó 170 cm és a 60 kg,de az alkatomhoz nem jó. És nem nagyon akarok 55 kg alá menni, nekem az 55 az jó lenne:)
2016. máj. 22. 11:07
 17/20 anonim ***** válasza:

Kevésnek tűnik a kalóriamennyiség, egyébként rendben van (jó, tuti nem viszel be minden ásványi anyagot, de nagyon röviden, vitamin szedése és sokféle zöldség mellett belefér). Ha több tojás eszel (bár nem tudom, mennyit tervezel), kevesebb fehérjepor kell, a tápanyagellátásod is jobb lesz s a zsírbeviteled is normálisabb szinten fog mozogni. Bár nem telített zsírra illik alapozni a zsírbevitelt, de ehhez keveset értek, én sokat viszek be telített állati, telített növényi és telítetlen növényiből is, nem aggódom. Bár rövidtávon úgyis veszélytelenebb a dolog, a fehérjéd legyen meg mindenképpen.


Az nem gond, ha nem eszel ebéd után. Úgy tűnik, neked így jó. Szokatlanabb időszakos böjtölés ez, de van, akinek ez az ideális. Nincs szabály arra, hogy mikor s milyen gyakran egyen az ember, ez nagyon változó s nincs rossz megoldás, csak megfelelő legyen a mennyiség s naponta legalább egyszer együnk (rövid, 1-2 napos böjtökkel sincs feltétlenül baj, de alapértelmezésben mindennap kell enni, főleg az aminosavak miatt, de sokan nem is működnek jól máshogyan).

2016. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszi,az értelmes választ :)

Igazából csak az érdekelt,hogy ez rosszat tesz-e a szervezetemnek. Csak ezt az egy hetet szeretném megnézni hogy bírja a szervezetem meg hogy bírom én,de majd úgyis kiderül egy hét múlva hogy mennyire tudom betartani s hogy mi is lesz. :)

2016. máj. 22. 18:07
 19/20 anonim válasza:

Anno én is úgy fogytam hogy reggelire banán, tízóraira gyümölcssaláta minden nap mozgás, mozgás után saláta és vacsorára zabkása

De egy héttel nem fogsz sokat elérni😬

2016. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Csak megpróbálom hogy hogy bírom egy hétig,mert ha nem leszek rosszul vagy mittudomén akkor majd nyáron ezt fogom csinálni
2016. máj. 23. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!