Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld kávé? Igaz, van aki...

Zöld kávé? Igaz, van aki lefogy vele?

Figyelt kérdés
Légyszi AKI ISSZA-itta olyanok írjanak!HOgy mennyire vált be? ÉS ha bevált mennyit kell belőle venni? Nem kapszulára gondolok! Valahogy azt érzem igaz lehet...nem létezik hogy ennyi rengeteg ember írja és képet mutat magáról hogy lefogyott..hogy akkor kamu lenne.. DE aki tényleg jártas ebben írna? Köszi szépen. :)
2016. máj. 22. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, igaz. Nem tudom eszrevetted-e, nincsenek is mar kover emberek a vilagon. Mindenki lefogyott a zold kavetol.
2016. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Kénytelen volt lefogyni!

A gatyája is ráment a zöld kávéra, így utána már csak levegőt tudott venni... az pedig köztudottan a legjobb fogyasztó!!!

2016. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha minden étkezés helyett inkább iszol egy zöld kávét, szerintem fogyni fogsz. Lehet meg is halsz, de nem biztos, majd írd meg.
2016. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

egyik ismerősömnek durva hasmenése lett tőle :D


kemény munka nélkül sajnos nem lehet lefogyni. Pedig annak sokan örülnénk :) helyes táplálkozás és aktív mozgás a legjobb fogyókúrás csodaszer ;)

2016. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp hatásos. Az úgy működik, hogy megiszod a zöld kávét, a zsírt meg kifingod.
2016. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz az über brutal Ostoba emberek válaszát. Egy kivétellel. Kiirtam kiknek a válaszát várom. De azt kellett vna h Ostobak kimeljenek 😂😂😂 gondolom mindegyikotok kb 130nal kezdődik és ez a legnagyobb mozgása h ide szarsagokat ir. Nekem nincs szuksegem 30kg.kat fogyni...
2016. máj. 23. 09:19
 7/10 anonim ***** válasza:

:-D

Kérdező, te az az igazi önérzetes hp vagy. De sebaj, jót röhögünk rajtad.

2016. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Addig, amíg külön megvásárolható "csodaszereket" keresel ahhoz, hogy lefogyjál... nem is fogsz lefogyni!!

Ha majd nekiállsz, és önmagadban megkeresed, megtalálod azt a belső erőt, elhatározást, szívósságot és kitartást, amely arra ösztönöz, hogy: betarts bizonyos étkezési megszorításokat, hogy felemeld a fenekedet és elkezdj naponta rendszeresen mozogni, tornázni, futni stb....

szóval addig, míg azt hiszed, hogy bekapkodsz ezt+azt, és rögtön fogyni fogysz... sajnálom, de ez nem megy!!!

2016. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kapszulát szedtem, de nem vettem észre semmi érdekes, vagy érdemi változást magamon. Étvágyat nem csökkentett, fogyást nem serkentett, szóval szerintem nem használt.
2016. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ostobaság jele inkább az, mikor valaki bedől az előtte-utána képes reklámoknak, és elhiszi, hogy mindenféle csodaszerektől le lehet fogyni. Az ilyen kiegészítőknek többnyire semmi hatása, vagy ha van, akkor is elenyésző.
2016. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!