Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki próbálta a keserű só kúrát?

Ki próbálta a keserű só kúrát?

Figyelt kérdés
Magnézium szulfát azaz keserű só kúrát szeretnék csinálni..állítólag elég rizikós. Valakinek tapasztalata a témában?

2016. máj. 24. 18:36
 1/10 anonim válasza:
100%

Tükrözés előtt kellett csinálnom 2dl vízbe tettem egy púpos evőkanállal ,borzasztó volt 1 napig folyamatosan a klotyón ültem szó szerint 24 óráig fo..tam mint a vízfolyás.

Biztos rizikós mert a víz is átszaladt rajtam úgy hogy kiszáradás fennállhat.

2016. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Csak kíváncsiságból: miért jó az neked kérdező, ha fosatod magad?
2016. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagypapám minden reggel elkevert egy kiskanálnyit egy pohár vízben és így az emésztése nagyon jól működött. Ennél többet nem vett be belőle soha, különben az agyát is kifosta volna. Én nem próbáltam ugyan, de azt mondom, hogy semmi értelme megfosatnod magad. Ha méregteleníteni szeretnél, akkor méregtelenítő teát igyál és lassan méregteleníts. A gyors fosatásnak semmi értelme. Kimegy belőled, ami a beleidben van, de más nem.
2016. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Most komolyan ezzel akarod magad fogyasztani? Nem jobb, ha úgy fogysz, hogy mellette még eszel is finomakat? Igen nekem van számos olyan receptem, ami isteni finom diétás, fogysz és nem fosatod magad mellette.
2016. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nos tudtommal egy jó fogyokurat meregtelenitessel kell kezdeni és alitolag ez egy igazán hatásos dolog.

Nem ezzel akarok fogyni elkezdtem sportolni és az etrendemen is javítottam de a szervezetet alitolag jó kipucolni és mivel nem voltam biztos a témába ezért voltam kíváncsi a véleményekre. ;)

2016. máj. 25. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
A beled kifosása nem méregtelenítés. A méregtelenítést elvégzi a veséd és a májad, az a dolguk. Neked annyi a feladatod, hogy normálisan étkezz és sportolj.
2016. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utanna lehet nézni ez a kúra a máj meregtelenitesere szolgál !
2016. máj. 26. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Méregtelenítésnek semmi köze a zsírégetéshez. Méregteleníteni egyébként úgy a legegyszerűbb,ha az ember elég vizet iszik. Nálam napi 4 liter a minimum.
2016. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Ismerem a módszert, pár hülye kórházba is került miatta. Sok sikert hozzá!
2016. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Fuu hát én este ittam...

Az íze borzalmas, viszont most kezdett el hatni, suliba menet be kellett jönnöm egy nyilvános WCbe mert borzalmasan morgott és csikart a hasam, most lassan fél órája ülök a WCn és megállás nélkül fosok.

Ha szeretnéd kifosni a lelked is, ajánlom:))))

2023. ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!