Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem tudok fogyni?

Miert nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés
178 cm 65kg lany vagyok. Mindig sovány voltam, most valamiert sokat híztam. A hasamrol szó szerint csüng a háj, kb mint egy 4-5 hónapos, bő ruhát merek csak felvenni hogy ne lassák a hasam (sosem hordtam bo ruhat ezek elott) igaz még csak egy hete edzem, 350felules plusz 10perces torna amit ismerosom ajanlott a youtubrol. Torna kozben erzem h nagyon faj de mindig vegig csinalom megis inkabb azt latom h még nagyobb a hasam mint volt. Tudom h nem kellett volna hagyni hogy ideaig fajuljon. Mit ajanlottok?

2016. máj. 26. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A felülés egy sz@r gyakorlat. Inkább hasprés, lábemelés. Illetve célszerű egész testre edzeni, hogy ne legyen olyan a forma, mint egy gyűrödt tescos szatyor. Ehhez súlyzós edzés a legjobb, de kezdetben az otthoni edzés is megteszi. A feleségem kedvence a Péntek Enikő (tényleg jó). Az edzésnél még fontosabb a helyes táplálkozás. Ha az nem ok,akkor a mozgás rész sem ér sokat.
2016. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja még annyi h egyaltalan nem eszem sokat, reggelire szoktam tobbet aztan még 2szer kevesebbet. Kerlek azt ne irjatok hogy vegyek egeszseges stb eteleket mert nincs ra keretem sajnos.
2016. máj. 26. 10:39
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom !
2016. máj. 26. 10:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Helyi zsìrégetès nincs. 350 felülés olyan mintha semmit nem csinàlnàl, ràadàsul az egy rossz gyakorlat.10 perc torna meg semmi. 40 perc-1 òra a minimum ami kellene. Emellett rendesen összerakott etrend. Csak ezekkel megy le a has.
2016. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mar ne bantodj meg, de mi az, hogy nincs penzed egeszseges kajakra? A zabpehely kb. 200Ft fel kilo, alma, uborka, szezonalis zöldsegek, sovany joghurt, borsó, barna rizs, brokkoli, nehogy mar kifizethetetlen legyen.

Amig nem eszel helyesen, nem fogysz egeszsegesen, ilyen egyszerü.

2016. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha enni van pénzed, esélyes, hogy egészségesen enni is... Napi 500 forintod sincs? Mert az elég rá, különösebb áldozatok nélkül (már ami az egészséget illeti, mert ez azért nem egy luxusétel, flancos édességekkel, ahhoz nem árt még vagy 50 forint, legalábbis nekem. kedvelem a konjaclisztes, kávés, jóféle holland kakaós pudingokat, hiába vagyok csóró. segítenek).


A felülés egészségtelen, hasprés menjen és eddz mindenre s ettől nem fogsz fogyni... De ezt már írták.

Inkább heti 3 teljes testes edzés (veszel 2 kézisúlyzót, amit 10 kilóig változtathatsz, az már az elejére elég is), mellette gyaloglás, futás, bicaj, ilyesmi.

NAGYON rossz lehet az izomzatod, ha ilyen számokkal nagyon hájas a hasad. Tudod, nekem sincs sok izmom, igen mozgásszegény életem volt évekig s előtte is csak sétáltam, a feleslegem szinte teljesen egésze már a hasamon van, nos, nekem hájas a hasam (azért nem csüng, de igen hájas), majdnem a te súlyoddal, de 15 centivel alacsonyabban! Ha izmos lennék, jól néznék ki így, ha nem is lennék szálkás. De Ilyen számokkal nagy has... Erősítened szerintem igen célszerű, bár abban hiszek, hogy nem muszáj mindenkinek izmosodnia, van, aki nem akar. De valami alap azért hasznos, valljuk be. Te pedig jól is akarsz kinézni... Ahhoz is nagyon kell.

2016. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2016. máj. 26. 13:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért nem segít a felülès?
2016. máj. 26. 13:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt, mert nincs helyi zsírégetés. Másrészt nyírja a derekat.
2016. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Harmadreszt meg azert mert az izmot epited a zsir alatt es a hasad csak nagyobb lesz. (Lehet hogy tök izmos, de nem szep)
2016. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!