Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így milyen? Milyen ez így,...

Ez így milyen? Milyen ez így, mennyit tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Reggel zabkását, tojást vagy a kettőt osszevonom, délelőtt almat, ebédre amit anyu foz, de inkább a levest. S vacsira zöldséget tojást. Minden nap gyaloglok 30 percet. Kerülöm a chipset csokit stb krumplit tésztákat.

2016. máj. 24. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

reggelit kivéve teljes tévút.


[link]

2016. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó, a kalóriaegyenlegeden múlik, hogy fogysz, súlyt tartasz vagy hízol ezzel.


Hihetetlen, hogy valaki még a tojás zöldséggel szuperkombót is rossznak képes tartani... :D Vagy a teljesen ismeretlen "amit anyu főz" ebédet, bár ez könnyen lehet rossz.


Miért nem ebédelsz rendesen, már amennyiben nem teszed? Láttam én már levest, az is lehet alapos, így lehet, hogy minden OK, de a legtöbb ide írogató fogyózó leves alatt egy kevés kis vizes izét ért, nem 1-2 kiló többé-kevésbé tartalmas cuccot, mint amit én tennék, ha csak levest ennék ebédre.


Szóval mennyiség? Nem mindegy. Van, aki 30, van, aki 200 grammból készíti a reggeli zabkását, tojásnál is kinek egy 40 grammos, kinek a hatszorosa megy, a hozzátartozó zsírral. S ebben még nincs semmi extrém, nem aktív, nem nagydarab ember ehet szálkásításkor így is, úgy is.

2016. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mennyi idő alatt tudok igy leadni ? s mennyit? és igen a zabkását kb egy csésze zabból készitem, és nagy házi tojásokat eszem. a leves mindig házi nem porból készül. csak azért levest eszem mert másképpen hús hússal, krumplival van
2016. máj. 24. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!