Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni arcról?

Hogyan tudnék fogyni arcról?

Figyelt kérdés
Pár hete elkaptam egy nagyon csúnya vírusos fertőzést (azóta már meggyógyultam, remekül vagyok) és 4 különböző gyógyszert kellett szednem,de a gyógyszerek (2/3-nak a mellékhatása: ) kiváltottak hatalmas nyirokcsomókat a nyakamban, de azóta azok elmúltak, de az arcom puffadtsága megmaradt. Hogyan tudnék ezen segíteni?

2016. máj. 26. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el orvoshoz ezzel a kérdéssel, mert itt nem kaphatsz rá megbízható választ.


Csak arcból nem lehet fogyni, helyi zsírégetés nincs!


Lehetséges hogy a lábadozás alatt többet ettél, és mivel nem mozogtál rád ment néhány kiló ami kiütött az arcodon is.


Vagy az arcod még nem tisztult ki rendesen. Ez orvosi probléma és nem fogyásügyi.

2016. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem híztam, mert a betegség úgy megtámadta az immunrendszerem, hogy fogytam 7 kg-t 2 hét alatt. Csaknz arcom maradt puffadtabb az átlagnál, nem súlyos az eltérés, de picit zavar...

Köszönöm a választ! ;)

2016. máj. 26. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Zöldtea, kihajtja a felesleges vizet, meg a kávé, hátha csak bevizesedett az arcod, sztem ez valoszinű, és nem pedig az, h zsír rakódott oda.
2016. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!