Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az hogy van h valaki 43-45...

Az hogy van h valaki 43-45 kilosan anorexiás én nekem meg minden megvan?

Figyelt kérdés

163 magas vagyok. B kosaras melltartó kell. Tudom hogy vékony. De arányos. A testzsir a normális alsohatarat súrolja, karizom, labizom, hasizom, vallizom kemény. Viszont keskenyebb a csontozatom.

Szerintetek akkor hogy van ez hogy valaki ilyen súllyal csont bőr. Nekem meg jo alakom van Ennyi kilóval?


2016. máj. 26. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Alkat. Csontok vastagsága, erőssége, zsír-izom arány, zsírraktározási hajlam, zsírszövetek megléte vagy hiánya, stb ezt mind befolyásolják.

Nekem van egy kolléganőm, aki ugyanolyan magas, mint én. 10 kilóval könnyebb, de ugyanolyan alkatok vagyunk, ha egymás mellé állunk, szinte ugyanaz.

2016. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés. Olyan, mint a szellemi képességek; adottság.
2016. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

100 kilósan is lehet anorexiás valaki, persze nem sokáig.


A többit már leírták. Soktényezős dolog ez. Ezért szoktunk sokan óvatosan és feltételesen fogalmazni, ha valaki leírja a magasságát és súlyát s érdekli, hogy jó-e vagy mennyit kell fogynia. Csak a számok alapján ezt nem lehet megmondani.

2016. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!