Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyen tónusosabb a...

Hogyan legyen tónusosabb a combom?

Figyelt kérdés

Sosem voltam megelégedve magammal. A combjaimat utálom.. összérnek és ráadásul alacsony is vagyok. 157 cm-hez 58 kg.

Szeretnék kicsit izmosabb lábakat és főleg a belső combot illetve..

Itthon azoktam tornázni, kitöréseket, squat-ot csinálok(nem tudom a magyar nevét) és még a pilates-es láb tárogatós dolgot.

Az a baj, hogyha elkezdem nincs motivációm folytatni, mert nem látom az eredményt..

Az étkezésem mikor milyen. Van amikor, teljesen odafigyelek mit eszek, de legtöbbször hanyag és nincs rendszer benne.

Milyen étkezést kell foltyatnom ez mellett? Sajnos nincs pénzem menő fehérjékre és a zöldségekre (avokádó, spárga).

Olyan ételeket szeretnék, amelyeket itthon is el tudok készíteni és még hatásos ezekhez a gyakorlatokhoz.

Ha tudtok még gyakorlatokat mondani, akkor azt is szívesen fogadom.



2016. máj. 27. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A kajának rendben kell lenni. Ez alap. Az otthoni "bohóckodástól" ritkán lesz jó lába az embernek. Relatív nagy súllyal kell edzeni az érdemi izmosodáshoz. Tehát edzőterembe kell menni, hacsak nincs otthon súlyzód.
2016. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 crudy ***** válasza:
Ahoz h kicsit vékonyabb legyen a combod ahoz nincs gyakorlat. Fogyózni kell egy keveset. Amúgy a jó kaja nem drága. Nem kellenek menő zöldségek sem. Csirke, rizs meg néhány zöldség: brokkoli karfiol paprika. Ehetsz még sovány túrót zabpelyhet stb. Ha izmosabb combokat akarsz akkor nem lesz formásabb amíg le nem dolgozod róla a felesleget, csak nagyobbak lesznek. Ha az alap diétás dolgokkal tisztában vagy és azokat követed akkor csak egy kis türelem kell meg elhatározás és látni is fogod az eredményét. A comb belső edzésére a legjobb tényleg az a lábtárogatós vacak de guggolhatsz is, az szinte az egész lábat megedzi.
2016. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha nem eszem avokádót és spárgát... Káposztát eszem, zöldbabot, retket, uborkát, jégsalátát, padlizsánt, spenótot és sok mást :D Teljesen jók. Ha nincs pénzed az egészségedre, akkor nagy baj van, de az egészséges étkezés sem kerül többe, mint egy átlagos rossz étkezés. Én igen csóró vagyok s kizártam az összes olcsó keményítőt, édesszájúként drága cukoralkoholokat használok s jóval kevesebből kijövök, mint egy átlag szegényebb ember (azért a nagycsaládos géniusz családanyákkal nem tudok versenyezni. nekem napi 5-600 ft kell ételre).


A kitörés és a guggolás jó, utóbbihoz súly sem árt.

Sajna az eredményhez idő kell, ha izmosodás a cél... De ezek jó gyakorlatok, lesz eredményük. Nekem a sima üres guggolás is ért valamit, legalábbis nem hiszem, hogy érzékcsalódásból látom, érzem jobbnak a fenekemet, bár ki tudja? Most már súllyal csinálom, de nehéz. A lábam pont nem érdekel. Összeér, s bizonyára mindig össze fog, genetika. Most már legalább nem dörzsöli ki a nadrágokat, mint kövérebben.


Gyakorlatok még? Teljes testes edzés. Jó az, ha az összes fontos izomcsoportot megedzed, a fogyásban is tud segíteni, de amúgyis egységesen edzett test a jó.


Étkezés: be kell vinned a fontos tápanyagokat, koncentrálj a rendes táplálékokra, ne édességekre s rágcsákra, fontos az alapanyagok minősége, de ezen túl sokat nem mondhatok, mivel kinek ez a jó, kinek az. Én pl. szénhidrátszegényen és zsírdúsan eszem, más fordítva. Egyik sem rossz.

2016. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 27. 21:13
 5/5 anonim válasza:
Ajánlom Zuzka Light oldalát. Különböző testrészekre vannak különböző gyakorlatsorozatok. Otthoni saját testsúlyos edzés. Rövid, de nagyon intenzív. Harmadik hónapja csinálom, a lábamnak és a fenekemnek (nekem is itt vannak a nagyobb gondok) már nagyon szépen megváltozott a formája. Ja és szerintem tök motiváló a csajszi, és nem unalmasak a sorozatok! Elég akár minden nap egy kis időt rászánni, hogy ne utáld és und meg és idővel szépen jönnek az eredmények. Aztán már keveselni fogod és többet akarsz majd :D Étkezési tippek is vannak az oldalon, meg receptek.
2016. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!