Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez a müzli reggelire?

Milyen ez a müzli reggelire?

Figyelt kérdés

[link]


A csokis tk zabpehelyből van, 100g/402kcal van benne. Amiket eddig néztem ebben van a legkevesebb cukor és kcal a müzlik közül. Én vizet öntök rá és megmelegítem, hogy jól megszívja magát. Ha belefér a napi ch és kcal bevitelembe ehetem ezt reggelire egy héten többször? Milyen müzliket ehetek még? A kcal bevitelem 900-1000 naponta. A célom a szálkásítás mozgok is mellé, csak sok helyen olvasom, hogy a csokis müzli nem jó reggelire. De ha ugyanannyi kcal van benne, mint a simába?

Köszi, a válaszokat.

14/L 157/56



2016. máj. 28. 12:43
 1/4 anonim válasza:

Én meg nem enném, de azért még lehet, hogy jó!

De ilyen fiatalon mit akartok ti lányok fogyókúrázni?!

Feltéve, ha nem vagy tényleg nagyon dagi!

2016. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az 900-1000kalória egy napra. Izomból fogsz veszíteni.

Miért kéne neked 14 évesen szálkásítani? Tudod, mennyi a testzsírszázalékod? A szálkásítás legtöbbször a modellek szokták csinálni egy egy verseny előtt. Bőven elég neked (gondolom formásodni szeretnél), ha odafihyelsz az evésre de annyit eszel amennyi jól esik, sok gyümölcs-zöldség, tk ételek, húsok, hal, tojás, lisztet és a cukrot amennyire tudod elkerülöd. Emellé sportolj valami olyat, amit élvezel és szeretsz csinálni. Hidd el, ennyitől is sokat fogsz formásodni, csinosodni, nem kell hogy ilyen hamar tönkretedd a szervezetedet a szálkásítással és egyéb testépítői dolgokkal. Szeresd magad, sportolj és egyél egészségesen. Ennyi a titok :)

A müzli helyett pedig inkabb csinálj magadnak zabpelyhet, gyümölccsel, cukrozatlan kakaóporral vagy amivel szeretnéd.

2016. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A testzsírszázalékom 28, ezért is szeretnék fogyni. Mennyi kcalt vigyek be, ha nem izomból szeretnék fogyni? Most 56 kg vagyok, a célom 54-53 volt, de most már nem vagyok benne biztos.
2016. máj. 28. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is annyi volt egy éve, de nem számoltam kalóriákat, se makrókat csak azt csináltam amiket leírtam neked, most 20% a testzsírom :)

Ha nagyon szeretnél fogyni, a futást javaslom, tudom nagyon nehéz én is utáltam futni, de aztán mivel ilyen jó hatásai voltak, megszerettem, nem járok gyakran csak heti 2x és teljesen jó.

Emellé csatlakozhatsz valamilyen sportegyesülethez, bármi ami érdekel, vagy mozogj otthon, rengeteg videó van fent a neten.

Ha van kérdésed, írj privátot nyugodtan :)

2016. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!