Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjam le a rajtam lévő...

Hogyan adjam le a rajtam lévő kevés zsírt?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, 180 centihez kb 69-70kg.

Van rajtam izom is, de a hasamon van egy kevés zsír.

Mostanában fogytam pár kilót és adtam le sok zsírt, de innen már nem akar lemenni.

Mit tegyek?

Probaljak még fogyni pár kilót és hátha lemegy?



2016. máj. 30. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, ugye két lehetőség van. Az egyik: lány vagy, vékony vagy, nem kell fogynod. A másik: fiú vagy, vékony vagy, nem kell fogynod, plusz fel kéne rántanod magadra pár kiló izmot,hogy férfi legyél.
2016. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
20%

Énnis le fotytam tavaly akór aszt csinalltamhogy etem regeli re palízer es zsömle nap kőzbe semi scak parpikameg paradziscpm es ezste

Néhaetem hús leves néha mongyuk kin dolgozn hatar ba votam nap szamba kapal ni kelet nehez vol kaplni azer is lehet hogx le fógy tam ien hamar könyen kopog jam le hala istenek

2016. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 crudy ***** válasza:
#2! Hiába szeretnél válaszolni meg jó arc lenni de ez olvashatatlan, amit el lehet olvasni az meg hibás.
2016. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sport van? Mert ha nincs akkor hagyd, ha van akkor szálkásíts.
2016. máj. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2: túltoltad
2016. máj. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!