Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt mennyit lehet...

Egy hónap alatt mennyit lehet fogyni? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. 165 cm, és 63 kg.

Egy hónap múlva megyünk "nyaralni", de addigra 5 kilotól megszeretnék szabadulni..legalább. Mozogni nem igazán szoktam. Tesiórán esetleg. Valami ötlet? Köszönöm


2010. ápr. 11. 11:24
 1/5 anonim válasza:
Az egészséges fogyást heti 1-2 kilóban határozzák meg. Ez az a súly, amit ha leadsz, akkor nem jön vissza. Ez tényleg így van. Részemről 1 hónap alatt mintegy 7 kilótól szabadultam meg egy fél évvel ezelőtt, és azóta se jött vissza belőle egy deka sem. Részemről a mit mivel eszek diétát választottam. Így akár este 10-kor is ehetek édességet, nincs negatív hatása. A lényeg, hogy egyszerre ne egyél túl sok fehérjét és szénhidrátot. Külön-külön bármennyit fogyaszthatsz, de együtt napi 1 alkalomnál nem lehet több. Nálam bevált, remélem, hogy nálad is.
2010. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. ápr. 11. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, heti fél-1 kg az ajánlott és tartható. Kivéve ha extrém túlsúlyod van (mondjuk 100 kilón felül vagy).
2010. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz, nem csak az étkezésre kell odafigyelni, mert egy fogyókúránál a tesióra édeskevés. Legyen akaratod, és igen is kezdj el mozogni. Én egy alig 10-20 perces reggeli edzéssel rengeteget fogytam, és szép formás combom és fenekem lett. Ezt csináltam: Feküdj az oldaladra, és az egyik lábadat emeld fel, majd vissza. Ebből csinálj 5x20-at. Mindkét lábaddal 50-50 legyen. Úgy ajánlom, hogy első körben 20 jobb lábbal, második körben 20 a ballal. A harmadik körben mindkét lábaddal 10-10-et csinálj, majd a 4. 5. kör ugyanaz, mint az első kettő. Az után jöhet 3x12 guggolás (ettől lesz szép formás popsid). Utána 3x30 kitörés. Erre is van módszer, hogy ne fáradj el, és meg tudd csinálni a 90-et: 15-öt erre, 15-öt arra. Utána 30-at középre, és a következő harmincra ugyanúgy, mint az első körben. Az étkezésre is figyelj, kerüld a csokikat, kenyeret, krumplit, sajtot, chipset. Szörnyen tudnak hizlalni! Sok sikert!
2010. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
14:40-es vagyok: Ha reggel nincs időd, délután, vagy este is jó. De legyen egy rendszer, ne úgy, hogy egyik nap reggel, másnap meg este 10-kor csinálod.
2010. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!