Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítsen valaki lefogyni?

Segítsen valaki lefogyni?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok,alacsony (158cm)és 64 kg.Nem zsírgombóc,inkább izmos.Nem nevet,együttérez! :) Szeretnék 10 kg túlsúlytól megszabadulni.Sajnos eddig ülő munkát végeztem és csak ettem,faltam az édességet,szépen rámrakódott ez a zsírtömeg.Most teljesen más munkakörben dolgozom pár hónapja,napközben mozgok,hajlongok,szaladgálok.Nem eszek édességet csak ritkán, és közel se annyit,mint korábban,csirkehúst eszek,nem iszok cukros üdítőket,nem eszek gyorskajákat,mégsem fogyok.Próbálkozok otthoni zsírégető edzésekkel,de bozasztó nehéz rávennem magam ,mert mire hazaérek,ügyes bajos dolgokat elintézem és megfőzök másnapra hulla fáradt vagyok.Este én már nem eszek.Fehér kenyeret ha megkívánom igyekszem reggelire elfogyasztani,hogy napközben azt lemozogjam.Szerintetek mit kéne még tennem?Mit rontok el?Nagyon el vagyok keseredve,annyira rosszul érzem magam a bőrömben.

2016. máj. 31. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt el kéne olvasnod az alapokhoz!

2016. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jót ajánlott az első.

Ketogén diétázz!

2016. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2016. jún. 1. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!