Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Hiába mozgok megis...

Segítség! Hiába mozgok megis hízok. Mit tegyek? Milyen diétát csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

158cm 63 kg voltam, ami jól is állt nekem (szóval ha vékonyabb lennék úgy néznék ki, mint aki betegség miatt fogyott le).

Most jelenleg 78 kg vagyok./barátom szakított velem így lazán feljött, mivel egy kicsit stressz evő vagyok/ Ami rengeteg(tudom)!!!

6 után nem eszek és rúdtáncra járok/heti 2x/. Ahelyett hogy fogytam volna híztam 3 kg-ot. Nem tudom hogy hogyan.


Szeretném, ha tudnátok nekem segíteni, hogy mégis milyen fajta diétát csináljak és a tánc mellett kéne valamit sportolnom még?

Hatékony diétát ha mondanátok nagyon hálás lennék.

Léböjt kúra az rossz ötlet lenne?

(Legyetek szívesek normális válaszokat adni és nem szidni, mert kapok pofont az élettől eleget emiatt!)

Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :)



2016. máj. 31. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ketogén diéta tuti 👌.
2016. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 crudy ***** válasza:

Ne haragudj fogok normális választ adni de előbb had éljem ki magam. Tehát ezen az agyhalott oldalon ebben a kategóriában minden 6. kérdés nem az amit most te is kérdeztél. Szóval ha vissza olvasnád az előző pár kérdést tuti választ kapnál a kérdésedre. A többibe is bele tudnék kötni de mivel senki sem születik táplálkozási tanácsadónak így nem teszem.


Szóóval: A tánc az izmaidat veszi igénybe és nem éget zsírt. Az nem úgy van h mozogsz tehát fogsz. Egyetlen úton lehet fogyni: ezt szaknyelven kalóriadeficitnek hívják. Ez annyit tesz h a napi bevitt kalóriád kevesebb mint amennyit felhasználsz. Habár a rúdon való vonaglással némiképp megemeled a napi kalóriaigényedet így egy ici picit be tud segíteni a fogyásban. Sűrűn találkozok itt olyanokkal akik az egész téma mögötti tudományt felrúgják és azt mondják h egyé sok ződséget meg gyümőcsöt meg másszá magasabbra a rúdon és így fogytam le és ez a tuti móccer. Hát nem!! Természetesen van akinek beválik de nem ez a tuti. Mindenki más így azt a módszert kell kövesd ami mindenkinél beválik és nem csak egyeseknél. Természetesen kell más mozgást is végezz. Ezt aerobnak hívjuk. (azért h azt is rád piríthassam h nem kerestél rá googleon én rákerestem a zsírégetésre és az első találatban ott volt nagy belüket h nagy tévhit h az aerobtól zsírt égetsz.) Szóval ez nem tévhit, tényleg zsírt égetsz. Az aerob alatt (mondjuk biciklizel/futsz negyven percig és tartod a pulzust 120-140 között) a tested a zsírszöveteket bontja meg energia forrás gyanánt. Diétázni bármivel lehet, ha akarsz a mekibe big maccel is fogyhatsz amennyit akarsz de, bár én nem ajánlom de lehetséges. Derítsd ki h neked mennyi a kalória igényed egy napra majd írj össze egy étrendet ami egy nap ezt nem haladja meg (ehez a neten millió táblázatot találsz). A léböjt kúra is beválhat, azzal heti 5 kilót is fogyhatsz de szerintem azt mindenből leadod csak zsírból nem. Szerintem még az agyat is soványítja. Kb ennyi az alapja, ha többet szeretnél tudni akkor minden jó szívvel azt ajánlom h ne itt kérdezősködj, bár itt is sok mindenkitől kaphatsz jó választ hanem olvass egy kicsit. Na nem vagyok annyira szőrös szívű h hagyom h kiolvasd a Wikipédiát a fekete lyukaktól csivavákig hanem mondjuk kezd ezekkel:


[link]


[link]

2016. jún. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2-es jókat írt, csak kiegészíteném:


1. Ma már nem csak táblázatokból lehet kalóriát számolni, hanem nagyon jó erre a kalóriabázis oldal is. Csak arra figyelj, ha beregisztrálsz, csak ellenőrzött, vagy saját ételekkel számolj! Illetve a sportot kicsit túlszámolja, annak csak a 70%-át vedd kb!


2. Olvasd el, amit itt válaszoltam, abban is találsz ajánlott olvasnivalót:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2016. jún. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván kalóriadeficit kell, ahogy már írták. Az elsőnek szólok, hogy a ketogén diéta sem fogyaszt, a kalóriadeficit fogyaszt. Az étrend és a kényelmes, jóllakott fogyás persze összefügg, de nem mindenkinek ugyanaz a megfelelő.
2016. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:) már gondoltam arra is hogy szakembert hívok segítségül.

Amúgy sok mindent olvastam ezen az oldalon, de nem feltétlenül találtam hasznosnak a válaszokat. Kíváncsi voltam arra is, hogy tudnak e nekem újat mondani.

2016. jún. 3. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!