Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha 15 évesen hashajtót...

Baj ha 15 évesen hashajtót vennék be, a gyorsabb fogyás érekében. HOgy kitisztitsa a szervezetem, vagy hogy csak úgy gyorsabban történnyenek bennem az események. ( és ha igen, miért? )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
15 évesen millió időd van fogyni, eszed ágába se jusson hashajtót szedni, mert hosszútávon tönkreteszi a bélflórádat, inkább egyél mindig annyit amennyit akarsz, és mozogj minden nap 1-2 órát...
2010. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha 30 éves lennél a hashajtó akkor is gáz lenne, 15 évesen egyenesen szánalmas ebben látni a megoldást.
2010. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ne süljedj le a hashajtóig! Ne tedd tönkre magad! Ugye te sem akarsz egy csontsovány beteges lány lenni? Ettől egymilliószor jobb a duckó vidám csajszi :) Megértelek, én is 16 vagyok, és fogyni szeretnék, mint minden ember egyik napról a másikra szeretném ledobni a felesleget, de ezt mindenki tudja, hogy lehetetnen egészségesen... A futást tudom ajánlani, az a legjobb fogyáshoz. Mindenedet átmozgatja, felgyorsul az anyagcsere, erősödik a lábad. Kezdetben elég napi 20 perc, én napi 1 órát futok. És ne a kalóriákat számold, hiszen 30 perc kocogással kb 100 kalóriát égetsz el, és egy kis csokiban sokkal több van... Ha kezdod ő vagy, jó a gyors séta is, abból menj át kocogásba. Nem kell eszeveszettül loholn 20 km/h-val hiszen nem adrenalint szeretnél, hanem fogyni! Sok sikert! Én bízom benned, hogy kitartó leszel!
2010. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocs, elírtam: süllyedj
2010. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, baj lenne. Azért, mert ha indokolatlanul veszed be (a hashajtó gyógyszer, szorulásra írják fel!), és hozzászoksz, utána anélkül már egyáltalán nem fog menni. A hasmenés pedig veszélyes, mert hamar kiszáradsz. Súlyosabb esetben infúzióra kerülsz, még súlyosabb esetben pedig károsodnak a szerveid.
2010. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hülyeség hashajtót szedni. egyrészt kiszáradsz, másrészt rövid időn belül úgyis visszahízod (amint elkezdesz enni), mert a szervezeted védekezik, és annyi tápanyagot raktároz el, amennyit csak bír, hogy legyen tartalék, ha megint nem ennél.

Inkább rakj össze egy rendes étrendet, egyél csirkét, halat, pulykát, (köretnek napi 1x rizst), emellett sok zöldséget, igyál sokat, és emellé mozogj (monoton séta, kocogás napi 40-50 perc).

Egészségesebb és tartósabb eredmény, mint a hashajtó..

2010. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sportolj! Mindegy, hogy mit, mindegy, hogy milyen szinten, a lényeg az, hogy naponta-kétnaponta menj edzésre. Hosszú idő lesz, mire lefogysz, de hidd el, megéri.
2010. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző honnan veszed ,hogy hosszú idő?lehet csak 4 kg plusz van rajta de lehet 40..ezt sajnos nem tudtuk meg.Rajtam nincs súlyfelesleg( 168 cm/51 kg) csak zsírfelesleg :) a fenekemen meg combomon kicsit hasamon de az nem vészes jó lenne megszabadulni tőle szóval kitartó leszek :D nyárra tervezem már magamnak ,hogy milyen rucikat akarok varratni ahhoz meg nem kis bombajó alak kell :D
2010. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!