Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez így?

Szerintetek jó ez így?

Figyelt kérdés

holnap kezdek bele a fogyókúrába :D

és azt fogom csinálni h kb 4től már nem fogok enni de azért egészségesen fogok kajázni kenyeret nem fogok enni és minden este elmegyek bicózni másfél óra hosszát.

ha ezt csinálom akkor kb mennyit fogyok 1 hónap alatt?

most vagyok 65 kg és szeretnék kb 50 lenni vagy esetleg 55


2010. ápr. 11. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A biciklizés és a fehér kenyér elhagyása jó ötlet. De az, hogy 4 óra után nem eszel az egyáltalán nem az. Belassítod az anyagcseréd, ez meg nem kedvez a fogyásnak. Sőt a legjobb a napi 5x-i, kis adagokból álló és persze egészséges ételekből álló étkezés. Csináld azt, hogy lefekvés előtt 2-3 órával eszel utoljára. De gondolom nem este 6-kor mész aludni. 1 hónapban max 5kg-t, de inkább 4-et érdemes leadni. Ha heti 1kg-nál többet fogysz, abban már izom veszteség is van. A másik az, hogy a lasabb fogyás a tartós, hirtelen leadott nagy súly hamar vissza is jön sajnos.
2010. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a hasznos tanácsot :)

2010. ápr. 11. 13:55
 3/4 anonim válasza:

egyél 4 után is, és ne két hónap alatt akarj lefogyni, úgysem sikerül (ha mégis, az nem lesz tartós).

A többi sztem jó elhatározás, sok sikert!

2010. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm =)
2010. ápr. 11. 14:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!