Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék adni pár kilót,...

Le szeretnék adni pár kilót, szerintetek mi a legjobb módszer?

Figyelt kérdés
Kb. 4,5 kilót szeretnék fogyni. Én még régebben próbálkoztam de még 1 kg-t se tudtam leadni, pedig sportoltam, és egészségesen is ettem. Mi lehet az oka hogy nem tudok fogyni? Szerintetek mi a legjobb módszer?

2016. jún. 1. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 1400 kalória és heti 3-4 óra futás. Ezzel max 3 hét alatt lemegy.
2016. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

. Lehet az volt a baj, hogy túl sok kalóriát vittél be, vagy kevés ideig próbálkoztál. Javaslom regisztrálj be a kalóriabázisra, nagyon nagy segítség. Nekem kalóriaszámlálással sikerült régebben 10 kg-ot fogynom. Most kezdtem újra, mert azért még van rajtam plusz.

Attól függ a tempó mennyi a felesleg. Ha kevés akkor sajnos minden dekáért keményen meg kell küzdeni. Nekem ennyi 2 hónap alatt ment le, 70ről 65,7-re, 180cm vagyok. Én 1200 kcalt eszem, de sportolni nem sportolok keményen.

2016. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek! :)
2016. jún. 1. 17:02
 4/5 anonim válasza:
Futás heti 4-5 alkalommal 45 percet, 6 után már nem eszel, és kevesebb kalóriát viszel be mint eddig. Ennyi.
2016. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is hasonlóan voltam mint te, hogy nem ment le egy kg sem,habár sosem voltam elég kitartó. 165 cm vagyok és voltam már 63kg is, amikor elkezdtem fogyókúrázni akkor olyan 60-61kg lehettem. Kb. olyan 2-3 hónapja azt mondtam, hogy lefogyok. Most 55-56kg korul mozgok. És ez csak annak koszonheto, hogy fokozatosan elkezdtem kevesebbet enni mindenbol, neha pedig csokit is szoktam enni meg chipset, kenyeret, kiflit is, és volt, hogy este 8kor vacsoraztam, nem 6kor, de ejfelkor jarok aludni és úgy nem gond szerintem. Idovel hozzaszokik a szervezeted a kevesebbhez, es nem fogsz tobbet kivanni. De en nem sportoltam mellé szoval még nem tokeletes az alakom, csak nagyon sokat gyaloglok, az segitett szerintem. Szoval en azt javaslom, hogy kezdj el kevesebbet enni mindenbol, de eloszor ne drasztikusan csokkentsd, sok vizet igyal, es meg ha sportolni is fogsz mellé akkor a fogyasnak el kéne indulnia. Ajanlok kardio tornákat, youtube-n sok video van, mert azok mindent megmozgatnak.
2016. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!