Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon régóta leszeretnék...

Nagyon régóta leszeretnék fogyni de mindig feladtam. Sportolok heti 3-4-szer cardio, aerob és kb. két hét múlva ballagás és arra mar leszeretnék adni olyan 4-5 kilót tom nem egészséges de utána nyáron már normálisan ennék. Mi a tanácsotok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

4-5kg-t 1,5-2hónap alatt lehet rendesen leadni(mivel gondolom nincs rajtad túl nagy súlyfelesleg).

2hét alatt max.2kg-t tudsz leadni.

Alapok:

-2+lvíz

-napi 5-6x étkezés

-főként aerob mozgás heti 4-5x30perc-1óra

-semmi cukros kaja, üdítő, liszt, édesség, tészta

-minél több zöldség

-gyümölcsöt délelőtt fogyassz

-estére fehérjét

De a legfontosabb: deficit!! És ügyelj a makrokra.

2016. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából jókat ír az első (mondjuk a 2 liter víz qrva kevés). A lényeg az, hogy mivel mindig feladod,ezért nem lesz ebből énekes halott sem. De tegyük fel lekoplalsz magadról ballagásig némi vizet meg izmot. Mi fog történni? Jön a nyár: haverok, buli,Fanta,fagyi,meki stb. Szeptemberre bucira hízol.

Másik lehetőség, hogy megszerzed a tudást, hogyan kéne életvitelszerűen csinálni ezt és bár a mostani ballagásra nem te leszel a legvékonyabb (amit mellesleg rajtad kívül mindenki lesz@r),viszont jövő nyárra víríthatsz egy komoly formát!

Erről beszélek:

[link]

2016. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia!Én is és a párom is a kaloriabazissal fogytunk le.Eleinte macerásnak tűnhet méregetni az elfogyasztott ételt,de gyorsan hozzá lehet szokni.Ha betartod 100% a siker ezt bátran állíthatom.Nézd meg sztem:kaloriabazis.hu
2017. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!