Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel hatásosan...

Ezzel a módszerrel hatásosan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Kb. 20 kg-tól szeretnék megszabadulni, persze fokozatosan.

Arra gondoltam, hogy reggelire gyümölcsöt ennék, délben sovány húst valami zöldségfélével (menzás vagyok, de meg tudom oldani), délután pedig zöldséget vagy joghurtot és lehetőleg 4 után már nem ennék mert ha este elkezdek enni akkor nem állok meg kis mennyiségnél.

Ami a mozgást illeti, a suli, a különórák, a tanulás és a fakultációk mellett elég kevés szabadidőm van, de szeretnék biciklizni (pl. ha másra nincs időm, akkor legalább biciklivel menni suliba, ill. haza), szobabiciklizni, súlyzózni és van egy Bíró Ica videóm, gondolom az sem árthat. Levezetésként pedig jóga. Ezeket főleg nyáron csinálnám, amikor sok időm van rá. Asztmás vagyok, de csak erőltetett futásnál szoktam fulladni.

17/L


2010. ápr. 11. 15:50
 1/6 -Pimpike- ***** válasza:
Jól hangzik, szerintem betartható, csak sok akaraterő kell hozzá.Én napközben elvagyok kevés étellel is de este az a legrosszabb , mert éhesen nem tudok elaludni.
2010. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tul keveset eszel,nem lesz erod sportolni,azert ne felejtsd hogy a szenhidrat=energia.
2010. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
30 nap elzárás,csak vizen élni,tutti lefogysz!!!
2010. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel normálisan reggelit, nem fogod bírni, nem fog fogni az agyad, nem bírsz tanulni, koncentrálni. A gyümölcs kevés, azt tízóraira kell. Reggelire: teljes kiörl. kenyér, felvátott (legjobb a sonka), sajt, zöldségek. A többi jó, 4-kor edd a joghurtot, a zöldséget pedig 6 körül. Esetleg ahhoz is mehet egy kis sonka vagy csirke vagy hal.
2010. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a módszerrel sikeresen felborítanád a szervezeted.

Gyümölcsöt hagyjad, sok benne a cukor. Helyette egyél zabpelyhet reggelire (nem ízesített cukros müzlit!) A sovány hús (csirkemell, marha) zöldséggel jó. kb 2-3 óránként kellene enned (kb 40dkg húst), tehát mondjuk minden 2. szünetben, így nem áll le az anyagcseréd, és nem kezd el raktározni a szervezeted. 4 után is ehetsz, sőt hat után is, ez baromság, hogy nem lehet. Egyszerű szénhidrátot nem szabad (fehér liszt, cukor), de azt úgy egyáltalán nem. Bringa ok!

2010. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tévhitekkel ellentétben a szervezetnek bizonyos mennyiségű cukorra is szüksége van. Ezt legjobb a gyümölcsökből beszerezni. Minden más rosszabb.
2010. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!