Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a nassolásról?

Hogy szokjak le a nassolásról?

Figyelt kérdés
Minden nap eszek valami édességet sőt naponta van hogy többször is. Keksz, süti, csoki, puding, túró rúdi, tejszelet, valami mindig jön. Hogy szokjak le erről? Illetve ha egy pár napig kibírom, hogy ne egyek ilyeneket akkor megfogom szokni és könnyebb lesz?
2016. jún. 2. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kompenzáció ez az egész, amit művelsz. Mit kompenzálsz az édesség zabálással?


Nem kell teljes mértékben leszokni, MÉRTÉKET KELL ISMERNI, ennyi!


Tudod, hogy a nasi, egészségtelen és hizlaló. Tehát legyen belső motivációd, hogy egészséges és fitt szeretnél lenni. Ebbe viszont nem fér bele a mértéktelen nassolás.

2016. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó étrend is segíthet, némi önfegyelem is, de lehet, hogy első körben az a legegyszerűbb, ha egészségesebb nasikra váltasz.
2016. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Minden agyban dől el.Érdekes modon nekem sikerült leszoknom róla egyik naprol a másikra,mivel fejben eldöntöttem!
2016. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél otthonra nasit.
2016. jún. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hjajj ne is mond..én is igy vagyok, annyira kivánom, hogy csak na!!! De muszáj valahogy lemondani..önfegyelem, ahogy irták, és nem kell venni. Kezdetnek cseréld le gyümölcsökre ezeket.
2016. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a gyümölcs semmit nem ér e téren, édességet 2 napra kihagyó önfegyelmem nincs (igazából motivációm se. az egészséges étkezésre van, a jobb nasik ellen nem), s hiába nem veszek, 2 perc alatt csinálok édességet. Bár pont emiatt, hogy pl. nincs itthon cukor, sosincs benne cukor :D Legalábbis normál nem, de jó esetben semmilyen.

Úgyhogy nem árt több trükk egyszerre... De az alap, hogy a boltban nem veszel nasit. Max. valami nagy kakaótartalmú étcsokit, ha képes vagy kockánként enni (még én is képes vagyok, pedig én speciális kapcsolatban vagyok a kakaóval. sokunknak jó, hogy tömény a cucc, nem kell belőle annyi, mint valami lightos édességből).

Mégis hány percig vagy a boltban? Csak egyszerűbb ott uralkodnod magadon, mint otthon egész délután és este :) Nekem elég elolvasni az összetevőket, máris nem kell.

Persze néha tehetsz kivételt, a túlzott szigor visszaüthet. De akkor sem jó merő cukorbombákat venni.

2016. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
rágoz
2016. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!