Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le az érzelmi...

Hogyan szokjak le az érzelmi evésről?

Figyelt kérdés

Amikor rossz a kedvem, vagy szomorú vagyok (mostanság pedig az vagyok:( ) vagy éppen unatkozom, akkor mindig nassolok, és nem tudom, hogyan szokhatnék le róla. Kérlek segítsetek!

Sportolni szoktam, rendszeresen járok futni, és tornázom is, de az semmit sem ér a fogyás szempontjából, ha rosszul eszem...


Egyébként 171 centi vagyok, és 66 kiló. Szeretnék egy tizest ledobni.


2015. okt. 15. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne legyen otthon édesség, helyette vegyél zöldséget, pl. sárgarépát.
2015. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nassolsz akkor egyél mogyorot ilyen magvakat nasi helyett vagy dolgoz azon h jó kedved legyen
2015. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel èm.is így vagyok. Ha kiakadok valamin akkor egyből ekezdek valamit nassolni. Ami nagyok rossz szokás. Pedig fogyózok. Nyáron már leadtam 10 kilót, de mèg szeretnèk 5-öt. Csak.sajnos mivel most ujra suli, több a stressz ès hát hajlamosabbal vagyunk többet.nassolni megengedettnèl..
2015. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én szerintem a környezetedet is vond bele,szóljanak rád olyankor. :) sok sikert
2015. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az olajos magvak sajna nem mindenkinek jók... Rém sokat be lehet belőlük nassolni és ahhoz képest annyira nem is laktatnak (biztos van, akit igen, de sokakat nem, egyszer szó volt róla egy ketogén fórumon s ott kb. mindenki ezt mondta).


De mindenképpen keress valami lightos nasst, főleg, ha unalmadban hegynyit eszel. Nekem egy időben grillszósszal ízesített paradicsompürébe mártott uborkaszelet volt az egyik kedvenc, nass szerepet is betöltő ételem (nem tudom, van-e olyan szó, hogy nass, de én így mondom, a nasi ilyen becézgetős valami, ami nem stílusom). Eleve odavagyok az uborkáért, a paradicsomért és bejött a grillszósz fűszerezése :D Na, abból elég sokat lehet enni büntetlenül.

Szomorúságra inkább teáznék és plédbe burkolózva zenét hallgatnék.

Vannak nem étellel kapcsolatos megoldások a szomorúságra és unalomra... De ha már étel, akkor lehet sütni-főzni valamit, amit utána rendes étkezés keretében elfogyasztunk, s valami új, más, színesebb...

2015. okt. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Veszel egy széfet, berakod az összes nasit aztán eldobod a kulcsot vagy a számkombinációt bedobod a tűzbe, a pénzed 60%-át meg elküldöd rászorulóknak így csak a főbb élelmiszerekre lesz zséd:P


Egyébként én is azt szoktam, ha bemegyek a boltba és csorog a nyálam édesség után, akkor veszek ilyen mag féleségeket a többire meg rá se nézek. Persze azért havi 1x belefér egy csoki

2015. okt. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Szokj le az érzelmeidről. :)
2015. okt. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Sajnos nekem is ugyan ez a problémám!!!Ezt csak az értheti meg aki már benne volt vagy még mindig benne van és szeretne de nem tud kimászni belőle...a kívülállók néha cinikusak szoktak lenni,vagy egyszerűen azt tanácsolják ne zabálj,de ez nem ilyen egyszerű sajnos.Ezerszer eldöntöttem többet nem nem és nem...legtovább egy hónapig bírtam és megint visszaestem :( és megtörténik 2 hetente hogy teletömöm magam.Hozzáteszem normális napjaimon nem sanyargatom magam,szóval nem hiányzik semmi amit követelne a szervezetem,egészségesen táplálkozom a sport is megvan heti 4/5ször,de ez pszihés eredetű,s valahogy le kell győzni,de mimdég "ő" győz le engem.Pedig meg van az akarat a cigit is egyik napról a másikra letettem probléma nélkül,de ez mindig kifog rajtam :( Amit lefogyok visszahizom,nem mind,de 2-3kg és így mindég vissza és nem előre megyek!Pedig még csak 5kg a cél

24/N 173cm 65kg

2015. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rajtam az szokott segíteni, hogy ha ilyen céllal véletlen betévedek a konyhába, akkor ott inkább pakolni, rendet csinálni kezdek evés helyett. Nem tudom, miért segít, talán mert sikerélményt ad. Ha meg tényleg éhes voltam, akkor az nem múlik el egy kis mosogatástól, így meg tudom különböztetni.
2015. okt. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Vásárolj helyette :)
2015. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!