Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért csak mellből fogyok?

Miért csak mellből fogyok?

Figyelt kérdés
163/55 vagyok. Fogyni azért kezdtem mert az ülőmunkámat fizikai váltotta fel. És szinte gy fillér nélkül voltam hónapok óta szóval nem igen ettem gyorskajákat, ropikat amiket olykor meg szoktam enni. Fenékről fél centi ha lement, valamelyest jobb az alakom mert feszesebb, de a mellem fél számmal kisebb lett. Olvastam olyat, hogy a sok üléstől növekszenek a zsirpárnák, ahol a nyomás van, valamint az izomtónus csökken a nem használtság végett. Mit tegyek? A tervem az, hogy zsirból lefogyjak 51-re, majd edzéssel feltornázzam magam 52-53-ra, és akkor hagyjam hogy egy kis zsir is felkerüljön hogy meglegyen a nőies alak. Ez kivitelezhető lenne?
2016. jún. 4. 23:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Szóval a régi alakom lenne meg, amikor nem volt ekkora fenekem. 92 cm volt 97 lett, a mellem pedig fél számot nőtt. Viszont most a mellem fogy a fenekem pedig maradt.
2016. jún. 4. 23:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Genetika, ki honnan és milyen arányban/ütemben fogy. Változtatni nem tudsz rajta.
2016. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!