Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó lesz így? Esetleg...

Ez jó lesz így? Esetleg valami más ötlet?

Figyelt kérdés

nos..nekem nem is azzal van bajom,hogy 70kg vagyok,mert erős a csontozatom+a lábam is elég izmos(és ugye az izom nehezebb,mint a zsír).viszont van hasam..nem oylan nagy,de azért van..:S meg a combjaim is nagyon vastagok.arra gondoltam,hogy először napi 50 hasizom,majd folyamatosan emelem...így 2 hónap alatt lemehet a hasam?és a combra mit ajánlotok?fontos.köszi.(:

15/l


2010. ápr. 11. 18:38
 1/1 anonim válasza:

Helyi fogyás nincs, ha fogysz akkor egyenletesen fogysz. Ezért aztán hasizom gyakorlatoktól teljesen nem fog lemenni a hasad. Picit persze mehet lejjebb, mert az izom rövidülhet.


Ugyanez igaz a combodra is.


Csinálj inkább valami általános erősítő edzést, valami futás, bringázás stb. tipusú cardióval.

2010. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!