Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elakadtam a fogyókúrámb...

Nagyon elakadtam a fogyókúrámban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szokásos öt kiló nyavalyával küszködöm. Eddig nagyon szépen olvadoztak a kilók a sportnak köszönhetően. Csakhogy iskolába járok, és borzasztó későn érek haza evés szemépontjából, így a hétvégék és a szünetek kivételével mindig szörnyen megállt a súlyom, mert későre tolódtak az étkezések. Hízni ugyan nem híztam sosem többet 1-2 kilónál, ami akár ingadozás is lehet. Viszont mára megelégeltem, hogy a kitűzött célomat nem tudom elérni emiatt a helytelen táplálkozás miatt, ami iskolaidő alatt folytattam. Nem akarom semmire fogni, saját önkontroll hibám, hogy a stressz miatt lecsúsznak a kalóriadús ételek. Nem sietnék ennyire, mert nyáron úgyis meg tudnám csinálni végleg, hiszen mindig ilyenkor sikerült egy-egy szakaszt teljesen véghezvinni, csakhogy 20 nap múlva strandos kirándulásra megyünk, és nagyon, de nagyon kellemetlenül érzem magam így, ezért szeretném a ti tanácsotokat kérni. Tudtok-e olyan étrendet erre a 20 napra, amelyben olyan ételek szerepelnek, amiket iskolába is el lehet vinni? Tehát ilyen könnyű akármik. Ebben a 20 napban úgyis duplaedzéseim lesznek, úgyhogy megpróbálok mindent kihozni, de ehhez nagyon szeretném kérni a segítségeteket. Köszönöm!

2016. jún. 5. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobozba is viszel akár kaját, vagy csak szendvicsszerű jöhet szóba?
2016. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dobozos is bátran
2016. jún. 5. 19:45
 3/6 gumacsek ***** válasza:
Csirke,rizs,zoldsegek kevesebb gyümölcs,hol a probléma?
2016. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresgélhetsz a neten ilyen tippeket, én pl.zabkását szoktam, vagy gyümölcs is jó, főtt tojás salàtàval, tk kenyér stb.
2016. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ismeretlenkeee :3 válasza:

szia

én is pont ugyanígy vagyok! mindíg nyáron fogyok de mostmar teljesen elakadtam! most az erettsegi szunetben 5kg fogytam de ha el kell szakadnom itthorol ugy h egesz nap csak ulok a suliba végem! már a kitartásomat is kezdem elveszíteni! :(

2016. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Kedves utolsó! Nehogy feladd :) mozogj kicsit iskola után, lehet te is görcsölsz iskolában. Kitaratás nekünk, csináljuk meg!:)

2016. jún. 9. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!