Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két nap alatt lehetséges egy...

Két nap alatt lehetséges egy kílót hízni ha megettem 7300 kalóriát a limitemen felül? Vagy ilyen gyorsan a szervezet nem képes hízni? Nem is tudom hogy sikerült ennyit bezabálnom, mert még sosem volt ilyen.

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A hétvégén összesen 11000 kca-lal ettem többet, mint a limitem, és 70 dekát híztam, szerintem ennyi kaja egyszerre nem tud felszívódni, v többet égetsz a sok ch miatt passz, de a felét számolhatod zsírba.
2016. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát fél kiló maradandó zsírral számoljak?

Köszönöm a válaszodat :)

2016. jún. 6. 07:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak ha nagyon könnyen hízó személy vagy, akkor számolj 0,6-0,9kg-t.

Ha mezo-, vagy ektomorf személy, akkor csak alig 0,5kg-t hízhatsz, de az is lehet, hogy alig valamit, mert a szervezet amúgy sem képes felvenni az össz kcal-t, amit bevittél.

Nyugodj meg, ezt még tudod kompenzálni:)

2016. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszodat:)

Akkor a héten remélhetőleg lemegy :))

2016. jún. 6. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Miket zabáltál össze a hétvégén, hogy ilyen brutálisan túllépted a kereted? Mert ez nem evés, ez konkrétan zabálás. Valami nagyon nem stimmel az étrendedben, ha ennyit képes vagy megenni diétás időszakban.
2016. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom mikor alltal merlegre, de ha eves utan, az nem mervado. Talan meg holnap is ott lesz a gyomrodban mire ezt a sok kajat megemeszted. Holnaputan reggel ehgyomorra allj merlegre, es megtudod az igazsagot :)
2016. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ötös, 7300 kalóriát én EGY nap alatt simán megeszek keret fölött... :D

Nem biztos, hogy baj van az étrendjével, egyszerűen csak elengedte magát. Mint mondtam, ez nálam is simán előfordul, és fogytam 22 kilót, a többi még folyamatban.

2016. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!