Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel megint nagy bajt csinálo...

Ezzel megint nagy bajt csinálok? 21L

Figyelt kérdés

Anorexiából gyógyulok, eddig durván koplaltam, kb. 2 évig. Most hogy elkezdtem enni, szinte csak csirkemellet, túrót, májat. Egyszerűen ezt kívánom, és ezt nagyon nagy mennyiségben. Baj, ha most csak ezt eszem? Esetleg gyümölcs, zöldségből viszek be szénhidrátot, de ez a 20-40g/napot nem nagyon haladja meg. Így is zsírban hízok, vagy így nem leszek annyira narancsbőrös, nagyon plötty? Nem mozgok még túl sokat, mert még veszélyesen alacsony a súlyom, tornázgatok inkább, sétálok ha tehetem..

Nem akarom megint elrontani. Amint lehet, elkezdek súlyzós edzést végezni, de ehhez el kell érnem egy bizonyos súlyt.


Köszönöm szépen a válaszokat!


2016. jún. 6. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, mennyit eszel és hiányzik-e valamilyen fontos tápanyag... Az ételek jónak tűnnek, miért félsz a zsírban hízástól, ha pont kevés szénhidrátot eszel, nem értem - természetesen általában zsírosodik az ember, ha túl sokat eszik, akármit is eszik, de pont nem ilyen étrendnél szoktak félni a zsírosodástól. Inkább a zsír- ÉS szénhidrátdús étrend segíti elő azt, persze a kalóriaegyenleg a legfontosabb.


Ha nem edzel, nyilván zsírban hízol, de ez a cél most, nem?

2016. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha veszélyesen alacsony a súlyod,akkor kell is,hogy zsírban hízzál .Ugyanis ha nincs rajtad,akkor vége,kampec .

A fejedben még vannak problémák,ezért úgysem fogod megérteni/elhinni . A narancsbőr nem ettől függ,szerintem koncentrálj arra hogy legyen egy egészséges testzsírszázalékod,egy egészséges testképed ,és testsúlyod 2 év koplalás után .


Azért a nagyon nagy mennyiséget remélem ellenőrzi valaki,én is voltam evészavaros .. Kalóriában és zsírban mennyi ?

2016. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csinálsz nagy bajt. A húsra (fehérjékre) és a májban lévő vitaminokra nagy szükséged van a gyógyuláshoz, a zöldségek és gyümölcsök pedig nagyon fontosak. Ha ezeket eszed, szerintem el tudod érni a megfelelő testsúlyt narancsbőr és hurkák nélkül, és nem fogsz felesleget felszedni. Valamennyi zsírnak kell lennie rajtad, senki sem élhet egészségesen 0 testzsírszázalékkal.
2016. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is tudom, hogy kell felszednem zsírt is, csak nem szeretnék ilyen csúnya löttyedt lenni. De nem ezért eszem most ezeket, hanem mert tényleg ezt kívánom. :)

Kalóriában ez kb. 1000 körül van egy nap (tudom, még kevés, majd viszem fentebb, de a napi 100-200-hoz képest ez is hatalmas váltás). Pontosan nem számolom, mert nem akarok újra rápörögni, örülök hogy megszabadultam a számoktól.

Akkor folytatom ezt, amíg jólesik, meg persze hozok be új dolgokat is. Köszönöm szépen! :))

2016. jún. 6. 20:53
 5/5 anonim válasza:
Elso korben ne grammban szamolgass, hanem adagokban. Neha dobj be par sajtburgert is.
2016. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!