Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A 13 napos diéta alatt lehet...

A 13 napos diéta alatt lehet rágózni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne lehetne? Gondolom, cukormentesen veszel.
2010. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

13 napod diéta?!

ilyenről még nem is hallottam :O

2010. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mert felesleges gyomorsavat termel és csak éhesebb leszel tőle és gyomorégésed lesz. Nem kellemes, egyik sem.
2010. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Nyugodtan rágózzál, ha betartod a diétát, akkor teljesen mindegy, hogy mennyi gyomorsavat csinál, bár én fogadok rá, hogy semennyit. :D Komolyan, néha annyi baromságot kitalának az emberek,néhányan elhiszik,hogy van ilyen,mert kellő komolysággal adják elő az elméleteket,aztán bemesélik maguknak,hogy na igen ez csak így lehet!Akkor van a probléma...:D Rágózzál,ha akarsz...édes mindegy!!
2010. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam, 1 hétig bírtam. Az tény és való hogy fogytam vele, nem vitatom, de nekem a hetedig napom nagyon szúró érzés volt a gyomromban. Nem szabadott volna ezt csinálnom, mert én a diéta mellett nagyon durván edzettem. Heti 4x3 óra intenzív edzés. Emlékszem mentem haza a konditeremből, és nagyon fájt a hasam, a fejem...gyorsan bementem egy pékségbe, vettem egy pizzás csigát, és azonnal rendbe jöttem. Ott eldöntöttem, hogy nem folytatom, mert nem éri meg, hogy ezt tegyem magammal. A diéta sajnos a havi ciklusomat is felborította, de szerencsére azóta minden rendben van.

Most már csak ésszel fogyózom, nem sanyargatom magam, diétásan étkezek, és változatlanul sokat mozgok.

2010. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Mennyit fogytál egy hét alatt?
2010. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
aki ilyen idiótaságokat kipróbál...
2010. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 hét alatt 3 kg, de sajna azonnal vissza is jött.
2010. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a szénhidrát megvonás mindig ezzel jár. 1-2 hét elvonási tünet, utána elmúlik minden, ami ezzel jár. ha pár nap után feladjátok a szénhidrát megvonást, akkor egy ördögi körbe kerültök. esetleg 2-3 hétig kéne ezt csinálni, és csak utána edzeni, hiszen a szervezetnek idő kell, amíg átáll a szh nélküli anyagcserére. ha valaki így ugrik bele, felelőtlenül, akkor ne csodálkozzon hogy majdnem kivégezte magát.
2010. ápr. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!