Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő alatt lehetne...

Kb mennyi idő alatt lehetne rendbe hozni ezt a testet?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok.

160cm és 55kg. Szerintem egy 5kg tól kellene megszabadulnom és egy kis feszesítés.

Az étkezésemre próbálok odafigyelni, egészségesen étkezni.

Ellitrikus trénerem van itthon.

Milyen edzést ajánlanátok itthonra.

Mennyi idő alatt érhetem el a -5kgot és a feszesebb bőrt?


2016. jún. 7. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Már így is csontváz vagy. Hova akarsz fogyni?
2016. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legfeljebb 2-3 kiló van rajtad, csak mivel alig van rajtad izom, nem tartja semmi,nem vagy feszes, mit te is írtad, azért tűnik olyan soknak. Normális edzés kell, izmot felszedni, kicsit nehezebb leszel egy darabig aztán szálkásítani, a végén 55-60 kg között ennél és 100x jobban néznél ki mint most.

[link]


Lent kezdő edzéstervek, ehhez megfelelő étrend kell majd. Igen tömeget kellene növelni, hogy jöjjön az izom, majd azután :


[link]


És mielőtt megijedsz, hogy jajj gyúrós oldal és nem akarsz túl izmos lenni, megnyugtatlak, nem leszel az. Mások éveket dolgoznak azért, hogy valamennyire izmosak legyenek, pár hónap edzéstől még senki nem lett izmos, de valahol el kell kezdeni, aztán ha tetszika változás folytathatod, ha nem akkor aszalódsz tovább és maradjon plöttyedt a tested.

2016. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!