Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a zsírégető...

Cukikutyus kérdése:

Szerintetek a zsírégető krémek tényleg eredményeznek fogyást?

Figyelt kérdés
Többfélét próbáltam már,de nem vagyok túl kitartó,ezért a kezdeti sikertelenség után mindig hamar feladtam a harcot. Ha sokáig használnám ezeket a termékeket,vajon lenne eredménye ? Mégha nem is fogyok tőle sokat,de a narancsbőrt legalább eltűntetné,azzal is kiegyeznék. Tudtok valamit ajánlani?

2016. jún. 10. 13:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%

Nem olvasztja le a zsírt, ezt mégis hogy gondolod? Még ha egy ezrelékkel be is avatkozna valamibe, ami lehetséges, az se számít semmit.

A narancsbőr eltüntetéséhez nem értek, de ha vannak ilyen krémek, akkor nyilván azok sem egyformák.

2016. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
1-2 ilyen krém nem 100% kamu, és van lokális vízhajtó hatása, de a zsírodat semmi nem égeti le, csak a megfelelő étrend és sok testmozgás.
2016. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

csaka pénzed

ha nem is vagyok szimpi,hidd el semmit sem

mozogni kell, meg edzeni

2016. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Na...igen,én is azt tapasztaltam,hogy leginkább a lóvét viszik el ezek a cuccok,dehát mindig próbálkozik az ember...gondoltam hátha belefutok egy ellenpéldába,akinek esetleg beváltak ezek a krémek.
2016. jún. 10. 14:07
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
szia, én is a könnyebb utat akartam választani és nem egyszer vettem már méregdrága zsírégető, karcsúsító krémeket, semmit nem értek. Ami valamit is ért, az a kőkemény masszázs, amivel felvittem a combomra, de maga a krém semmi, átverés az egész. Diéta és sport, nincs más csoda a fogyásra.
2016. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Utolsónak : Igen,nekem is már 10-20 ezer ft-om ment el ilyen próbálkozásokra,de azt hiszem ezennel befejezem az ilyen dolgokra való költekezést,mert tényleg hiába minden... Mindössze kíváncsiságból tettem fel a kérdést.
2016. jún. 10. 14:11
 7/25 anonim ***** válasza:

ok.nem vagyok orvos, csak eu.fősulis, de némileg tisztában vagyok az emberi test müködésével.

ilyen krém nem létezik.

2016. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
kérdező 20 ezerből már két havi kondibérleted megvan. Én se vagyok egészséges, három évig el voltam tiltva a sporttól, fel is szedtem 10 kilót. De amint a doki rábólintott, mentem, csináltam és meg is van az eredménye. Csak kicsit gondolj bele, ha krémek kenegetésével le lehetne fogyni, akkor szerinted lenne kövér ember a földön? Mert szerintem nem. Ezek mind kamuk, átverés, csak a pénztárcád fogyasztja. Egy jó étrend, és fokozatos mozgás csodákra képes.
2016. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Lady Lavender,szerintem se...bár egyszer egy ismerősöm bemagyarázta nekem,hogy attól tűnt el a narancsbőr a lábáról..persze azt a terméket már nem lehet kapni,de gondolom,ha ez igaz lenne,akkor más krémek is hasonlóan jók

lennének..

2016. jún. 10. 14:22
 10/25 A kérdező kommentje:
12/13,az igaz,biztos hatásosabb lenne a sport,de folytonos álmossággal,fáradékonysággal küzdök,és erőm sincs hozzá :/
2016. jún. 10. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!