Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a zsírégető...

Cukikutyus kérdése:

Szerintetek a zsírégető krémek tényleg eredményeznek fogyást?

Figyelt kérdés
Többfélét próbáltam már,de nem vagyok túl kitartó,ezért a kezdeti sikertelenség után mindig hamar feladtam a harcot. Ha sokáig használnám ezeket a termékeket,vajon lenne eredménye ? Mégha nem is fogyok tőle sokat,de a narancsbőrt legalább eltűntetné,azzal is kiegyeznék. Tudtok valamit ajánlani?

2016. jún. 10. 13:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hogy is fogalmaztál nekem? Remélem elvisz a problémád...

Az hogy szerinted jól áll a bikini, nos az egy dolog..de az hogy a többi ember hogy látja az meg a másik. Én narancsbőrös, túlsúlyos testre nem húznék az biztos. Meg lehet nem tudod elüldözni a férjed, mert jó neki az hogy van főtt étel bőséggel, mert te igényled, lukat is kap mikor akar, megjelenni meg a kis szeretőjével szokott.

2016. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Azért remélem te is emlékszel a jókívánságaidra énfelém ? Vissza a feladónak :) Ha tanácsot adni nem tudsz a kérdésemre,akkor viszlát!
2016. jún. 10. 16:51
 23/25 anonim ***** válasza:
Csak úgy beszéltem veled mint te velem. és te kezdted. De én nem tehetek a keserű, túlsúlyos életedről. Viszlát én feladom, kenegesd magad tovább és várd a csodát, ahogy a férjed is várja, hogy egyszer lefogyj.
2016. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ja,és ne bánkódj amiatt,hogy nekem egyéniségem van,hidd el,ha elkezdesz művelődni,és kilépni a rabszolgasorból,akkor neked is lesz ;)
2016. jún. 10. 16:53
 25/25 A kérdező kommentje:
13/24 hozzászólására utólag reagálnék,hogy az Eveline krémeket én is próbáltam,és mondhatnám,hogy az egyik legjobb,főleg a zöld színű.Persze,nem csodaszer,de mutat valami eredményt.
2016. jún. 10. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!