Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a zsírégető...

Cukikutyus kérdése:

Szerintetek a zsírégető krémek tényleg eredményeznek fogyást?

Figyelt kérdés
Többfélét próbáltam már,de nem vagyok túl kitartó,ezért a kezdeti sikertelenség után mindig hamar feladtam a harcot. Ha sokáig használnám ezeket a termékeket,vajon lenne eredménye ? Mégha nem is fogyok tőle sokat,de a narancsbőrt legalább eltűntetné,azzal is kiegyeznék. Tudtok valamit ajánlani?

2016. jún. 10. 13:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ok,ne keseredj el. Egyrészt,az kötőszöveti gyengeségre utal. másrészt a nyirok felhalmozódásra, avagy nyirokkeréngiési bajra.

Ez javítható vitaminszedéssel,nyirokmasszázzsal.

külsőleg:ne add a pénzed bele,nincs értelme.

2016. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Lady Lavender,köszi.Krémet biztos is,hogy nem veszek többé !
2016. jún. 10. 14:43
 13/25 anonim ***** válasza:
NEM letezik ilyen krem, legalabbis azt nem tudja, amit megvetel elott iger neked. dieta es sport mellett alkalmaztam anno evelyne kremeket ( sporthoz a mentolosat, utana a "zsiregetot"), es " hasznalt", az az egy kicsit tenyleg feszesebb lett a borom, mintha csak dietaztam es sportoltam volna, de ez kb 15-20 % a sikerbol. :) nem eri meg sulyos ezreket kidobni erre az ablakon, annyibol mar inkabb kondi berletet vegyel, vagy valami jo futocipot.
2016. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Aki már egyszer leadott 38 kilót, nem krémmel, hanem kemény munkával, az biztosan nem fogja visszaszedni, hisz a saját erejéből érte el és megbecsüli. Nekem furcsa ez az álmosság, én sport közben mindig felébredek, és utána még órákig pörgök, alig lehet lelőni. Másnak meg ne kívánj rosszat kérdező, mert visszaszáll a fejedre. Akkor rendelj egy pizzát és könyveld el hogy te beteg vagy, nem tudsz lefogyni. Hidd el, mesélhetnék, és nekem nagyobb bajom volt mint egy kis fáradtság...
2016. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ha fáradt és elhízott vagy, akkor valószínűleg a pajzsmirigyeddel vannak problémák, nem ártana kivizsgáltatni.


A "zsírégető krémek" egyetlen hatása az, hogy rendszeres használat esetén visszereket okoznak az arra hajlamos embereknél.

2016. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Utolsó...hidd el vissza lehet szedni a kilókat,elég ha valami felborul a szervezetben. Másik dolog: te meg nem tudhatod,hogy nálam a fáradtságot mi okozza,lehet lustaságnak nevezni,mert úgy gondolod,hogy ami veled nem történik meg,az nincs is.Tehát ezért mondom,örülj az egészségednek,és ne rosszindulatúskodj,mert rád is visszaszállhat,és ha eleve hajlamos vagy mammut méretűre hízni,ez bármikor megismétlődhet.
2016. jún. 10. 15:10
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírnád hogy pontosan mi bajod is van, akkor talán tudnánk mást mondani. Nekem például 25 éves koromig volt agyvérzésem, trombózisom és lovasbalesetem is, egyik se a mozgás barátja. Mégis erőt vettem magamon, mert nem akartam narancsbőrös hájtömeg lenni aki csak magát sajnáltatja. De te maradj csak a fotelben, én mentem edzeni.
2016. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

22/23,köszi,végre egy jó válasz,és egy rendes kommentelő ! Voltam pajzsmirigy vizsgálaton,mert a háziorvosom is erre gyanakodott,hiszen látta,hogy egyik évben vékony voltam,utána meg 20 kilóval több,majd ismét vékony,,,és ez immáron 10 éve megy,de a vizsgálatok nem mutattak ki semmit,de az fix,hogy valami nem stimmel.

Azt én is észrevettem a krémeknél,hogy némelyik inkább ront,mint használ...

2016. jún. 10. 15:15
 19/25 A kérdező kommentje:
24/25,azért a hájtömegtől messze vagyok,rajtam nincs 38 kg plusz,mint ahogy rajtad volt,de naracsbőrre hajlamos vagyok,13 éves koromban láttam először magamon,sőt van olyan ismerősöm,aki alig 50 kg,és még 30 éves sincs,sportol,mégis narancsbőrös. Örülj neki,ha te nem vagy rá hajlamos.
2016. jún. 10. 15:19
 20/25 anonim ***** válasza:
semmit,de jól hangzik
2016. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!