Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki, aki most kezdene el...

Valaki, aki most kezdene el életmódot váltani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elhatároztam, hogy itt a nyár, több szabadidőm van, elkezdhetnék egy új étrendet és mindennapi mozgást. Többször is próbáltam elkezdeni magamtól, de sosem volt elég kitartás bennem, ezért írtam ki most ezt a kérdést, még ha elég gáz is, hátha van olyan ember rajtam kívül, aki úgy gondolja, hogy nem adná fel, ha egy másik ember motiválná.


17 éves lány vagyok, 62 kg, 170 cm, a célom 3 kg fogyás havonta, körülbelül 50-52 kg szeretnék lenni (3-4 hónap), de az étrendemet azután is szeretném folytatni, valamint rendszeresen mozogni. Sajnos nem olyan környezetben élek, ahol megengedhetem magamnak a "drágább" és egészségesebb ételeket, de biztosan van valami megoldás rá. Nem az a célom, hogy bomba alakom legyen, csak az, hogy könnyebben mozogjak, kevesebb zsír legyen rajtam, és ezt meg is tudjam tartani :D


Ha valaki úgy gondolja, hogy több kitartást adna neki a fogyásában/életmódváltásában, hogy megoszthatja élményeit, nehézségeit, és szeretné, ha támogatná valaki, akkor írjatok :)


(És remélem, hogy nem kínos a kérdésem, lécci ne kezdjetek el gúnyolódni, poénkodni meg ilyesmi :/ )


2016. jún. 14. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen kérdésed akad, segítségre van szükséged, vagy csak megosztanád az eredményeid, írj nyugodtan :)
2016. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha akarsz némi izmot, kevés lesz az 50 kiló. Inkább a látványra menj rá.

A kérdésed nem gáz, nagyon helyes és dícséretes, hogy jobb életmódra akarsz térni :)

Sok pénz nem kell hozzá.


Én nem most akarom elkezdeni, de a mozgás terén az utóbbi időkben problémáim voltak s azt most akarom felhozni. Akár van kérdésed (mert némi tudást felszedtem az évek folyamán, főleg ami az étkezést illeti, de az erősítő edzéshez is értek egy hangyányit), akár gyakran írnál, nekem megteheted :)

2016. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!