Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha hétfőtől...

Szerintetek, ha hétfőtől kezdve rendszeresen, kezdetben heti 3x, aztán három hét elteltével heti 5x sportolok napi 1,5-2 órát és diétásan étkezem, akkor le tudok fogyni nyár végére-ősz elejére 17-20 km-ot?

Figyelt kérdés

21/l, 162cm, 79 kg

sport:kocogás, torna, tánc


2016. jún. 16. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem heti 5x edzés sok, havi 2-3 kg fogyás egészségesebb lenne.
2016. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Naná!De heti 3 nál többször ne sportolj ha fogyni szeretnél. Csak lefáradsz és feladod! Hétfő szerda péntek mondjuk..szombat menj bringázni ha nagyon benned van a bugi :) ..én mikor ledobtam egy huszast egy nyár alatt, semmi diétát nem tartottam, csak keményen edzettem..heti 3 edzés + majdnem minden nap edzés után strandolás :) nagyon jól kiegészitette egymast az, hogy biciklivel kondiba-onnan strand- este bringa haza.. 73kg voltam szeptemberre és szálka :) 94ről indultam....soha nem dietaztam..soha nem stresszeltem a kilokon..csak jol ereztem mgam es sokat mozogtam! Hajraaa!!!!!!!! 25/F
2016. jún. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább 10-et
2016. jún. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A km-eket inkább ne add le. :D
2016. jún. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha hétfőn kezded, akkor még nem biztos, hogy 79kg ról indulsz :D
2016. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy fogyni akarsz? Csak mert akkor nem hètfőtől kezdenèd! Ha most így húzod az időt, akkor ezek után mindig fogsz kifogàst talàlni arra hogy miért ne. Döntsd el fejben először! Akkor jön el a pillanat, ha azonnal nekiàllsz, nem pedig hétfőn, holnap meg ùjévkor
2016. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetnek rövidebbek az edzések, mondjuk 1 óra, ha heti 5x szeretnéd csinálni.

Ha mindezek mellé okés a kaja, megvan a kalóriadeficit, nem nassolsz, elkerülöd a finomított szénhidrátokat, akkor fogyni fogsz.

2016. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!