Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném, ha a combom,...

Szeretném, ha a combom, vádlim vékonyabb lenne. Tudtok rá hatásos gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

A guggolásoktól, kitörésektől inkább csak izmosabbak lettek, de vékonyítani szeretném a combom és a vádlim. Tudnátok tippeket adni otthon is végezhető gyakorlatokra?


Köszi :-)



2016. jún. 19. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Kevesebb evés
2016. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Az első válaszolóra ne hallgass, semmi kép ne egyél kevesebbet mert ha a szervezeted nem jut elég tápanyaghoz akkor elkezd raktározódni és így csak kövérebb leszek. Ha fogyni akarsz ugyanannyit egyél de egészsegesebb ételeket, ne egyél csokit, cukros dolgokat, de azért ne csak salátán élj. Menj el futni.
2016. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy tudom fogyni nem lehet testrészspecifikusan. Hosszabb, de könnyedebb edzést ajánlanak fogyáshoz, pl kocogás.
2016. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" mert ha a szervezeted nem jut elég tápanyaghoz akkor elkezd raktározódni és így csak kövérebb leszek" ezt jól at gondoltad? Szerintem megoldottad a világ egyik legnagyobb problémákat csak gyorsan szólj sz éhező millióknak, hogy hizniuk kellene nem fogyniuk!!


Ha a kérdező szeretne valahol vékonyabb lenni akkor le kell onnan adnia vagy zsírt vagy izmot vagy csontot vagy bort, utóbbi kettőt nem javaslom előbb kettő pedig csak kalória deficittel érhető el, szóval egyen kevesebbet, vagy mozogjon többet. En ebből az egyik megoldást írtam le. De ha utána néz ez a kategória kb orarrol órára ismétli önmagát es mindenhova ugyanazt írjuk le folyton. Ráadásul annyi önállóság sem szorult bele hogy utánna nézzen az interneten hogy kell megfelelően súlyt leadni, nem fogom neki elkezdeni magyarázni a szalkasitast...

2016. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!