Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet-e 1 nap alatt kb fél...

Lehet-e 1 nap alatt kb fél kiló zsírt leadni, minimális, vagy semmi izomvesztéssel?

Figyelt kérdés
Na már most ugye fél kiló zsír kb 3600kcal. 1 edzés a kondiban(kb500kcal)+3óra aerob(kb1500kcal)+2500kcal alapszükséglet az ugye 4500kcal. Ebből lejönne kb 1300kcal, ami viszont szinte csak fehérje lenne, elkerülve az izomvesztést. Az eredmény 3200kcal hiány. Ez lenne az elmélet.

2016. jún. 21. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak a gyakorlat nem ez...
2016. jún. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És honnan veszed ezeket a légbőlkapott adatokat, honnan veszed, hogy súlyzós edzéssel elégetsz 500 aerobbal meg 1500-at?

Hasadra ütöttél és kitaláltál két számot?

2016. jún. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bollocks ***** válasza:
100%
Lehet, zsírleszívással.
2016. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Lehet ennyit veszteni, de mindig komoly izomvesztés mellett. A test így működik. Extrém deficitben izmot bont, ha fehérjén élsz, akkor is. Nem véletlenül vigyáz az, akinek kedves az izma, hogy ne kerüljön túl nagy deficitbe. Legalábbis így tudom s logikus is számomra.


Persze az izom visszaépül, így van, akinek megérheti, már ha bírja ezt az extrém deficitet.

2016. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fogyáshoz tápanyaghiány kell, hogy azt a zsírból fedezze a tested, így minimális izomvesztés mindenképpen lesz, hisz elég drágán fenntartható szövet, így próbálja azt is a mozgáshoz minimálisan szükséges szinten tartani a szervezet.


Megjegyzem, ennyi mozgástól kikészül majd a tested.

2016. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam. A nap vegen meg labra edzettem es nem ereztem azt hogy gyengebb lennek. Amugy tenyleg fel kiloval konnyebb lettem.
2016. jún. 22. 16:19
 7/9 bollocks ***** válasza:
Igen, csakhogy nagyrészt vizet veszítettél.
2016. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 nap után jó, hogy nem érzed, hogy gyengébb lennél... Illetve van, aki érzi, de van, aki nem.

Amikor nem ettem 5 napig, én is jól voltam, az kevés idő.


Nem tudod, hogy mennyit fogytál, csak a testsúlyod változását láthatod (bár a mérlegek sem megbízhatóak). Jópár kilót veszthetsz úgy, hogy ebből nulla a zsír. Főleg, ha edzel és lemeríted a glikogénraktáraidat s az általuk megkötött víz eltávozik...

2016. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam ki, hogy 1 hétig csinaltam ezt. Az erom nem csökkent, de a sulyom se es ugyan ugy neztem ki. Azt hozza kell tenni, hogy alapbol dietan voltam mar elotte. Szoval a szervezetem valami elkepeszto takarekos uzemodra valtott at. Kb 1500kcal volt amit bevittem es mozogtam egesz nap, doleg biciklizes, de meg meg altam, szoval nem tipikus aerob volt.
2016. júl. 3. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!