Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le véglegesen?

Hogyan fogyjak le véglegesen?

Figyelt kérdés
158 cm vagyok, 50 kg és 16 éves. Bár nem hangzik túl soknak az 50 kg, de a magasságomhoz nem jó. Szeretnék vékonyabb lenni és nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Xs-es felsőt hordok, viszont a nadrágméretem 36-os. Szeretnék a combomról és a fenekemről fogyni.

2016. jún. 21. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

ha fogy 5kg ot már vissza a korházba tömni anorexia miatt

ha lóg a bőröd, akkor semmi izom nem lehet ajtad.

2016. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

159 centi vagyok 51 kg... vékony sportos vagyok, a pasik bomlanak utánam... van még kérdésed kislány, vagy vigyelek egyenes egy pszichológushoz, mert oltári nagy testképzavarod van, de tényleg.


TÖKÉLETES A SÚLYOD A MAGASSÁGODHOZ!!


Ha ezt nem fogod fel, nyugodtan fogyj le, de figyelmeztetlek, a pasik nem az anorexiás csajokért vannak oda, hanem a sportos, egészséges életmódot folyatókért, akiknek kerek izmos a popsijuk.


NEM KELL fogynod! Így vagy jó, ahogy vagy!

2016. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gumacsek ***** válasza:
Vicc ez a kategória :)))))))
2016. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedvenc pózom, ha a csaj térde alatt átnyúlva átkulcsolom a kezemet a tarkódon felemellek, aztán jó keményen megadom ami jár... Előnyös ha 50kg alatt van hozzá a csajszi...
2016. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!