Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyújtással is lehet fogyni?

Nyújtással is lehet fogyni?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. 4 éve hetente kétszer járok balettra. A nyári szünetben sajnos nincsen, és mivel egész nap a seggemen ülök,és mama elhalmoz minden féle finomsággal,kicsit lett egy kis úszógumim,és megnőtt minimálisan a seggem:D

Mivel nem akarom magam éheztetni,elhatároztam,hogy heti 7-szer,napi 1 órát fogok nyújtani. Ez 20-20 bal és jobb láb tágítás előre,jobbra és hátra,láb dobálás ugyanennyi, valamint spárga(9 p) és gyémánt(9p) tágítás lenne, 30 spárgaugrás,és ami még belefér az időbe. Szerintetek ezzel lehet fogyni? Egészségesebb leszek tőle? Vagy legalább ellensúlyozza a nem valami jó étrendem? Ne tessék engem félreérteni,nem akarok balettos lenni,csupán hobbi.



2016. jún. 22. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

plusz kilóval nyújtani szerintem káros, de tuti semmi haszna, persze edzés előtt, után jó a nyújtás.

Edzél

https://www.youtube.com/user/hunbars

2016. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fogyni leginkább aerob edzéssel hatásos!

"Ennek lényege, hogy a pulzus (220-életkor)x0,65 és (220-életkor)x0,75 közötti tartományba esik az edzés ideje alatt. Ez nagyjából az a szint, ahol már kell egy kis erőfeszítés és a levegővétel megnehezedik. Az aerob edzés akkor hatékony zsírégető hatású, ha éhgyomorra végezzük, tehát nincs szénhidrát a vérkeringésben, amit a szervezet elhasználhat a zsír helyett. Ha edzés előtt 2,5-3 órával nem táplálkozunk, akkor áll fenn ez az állapot, illetve reggel ébredéskor."

Ezt tudnám javasolni!

F40+

2016. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a 2es nagyon túlgondolta
2016. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A nyújtás önmagában nem fogyaszt szerintem. Próbáld meg a Pilatest, szerintem tetszene.
2016. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csináld, annyi értelme biztosan van, hogy nem szoksz el teljesen a balettól, és ősszel sokkal könnyebb lesz újrakezdeni. Jó, ha mozogsz, bármit, amit szoktál.

Ha nem akarsz úszógumit, fogd vissza az édes ételek, italok, finomlisztből készült és olajos ételek fogyasztását. Egyél helyette több zöldséget, gyümölcsöt, húsokat, tojást.

2016. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem fogyaszt, alig van hozzá szükség kalóriára.
2016. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A 2-es nem túlgondolta,hanem útmutatónak segítségül bemásolta egy profi testépítő írását!


2-es

2016. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Amint mondtam,max 1 kg a súlyfeleslegem,mondtam,hogy nem vagyok hájas.

Azért köszönöm valamennyikőtöknek, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok,azt hiszem maradok a nyújtásnál,és talán néhányszor elmegye sétálni,meg biciklizni(:

2016. jún. 22. 21:49
 9/12 anonim ***** válasza:
1 kg nem látszana meg, hidd el.
2016. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: tudom,de a suliban volt testsúlymérés,és voltam határok,és én 1 kg felett voltam az egészségesnek, de nekem mindenki azt mondja,hogy normális alkatom van. De szerintem nem,én utálom a saját testem,nagyonr ronda vagyok
2016. jún. 24. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!