Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 3 hét alatt 5...

Lehetséges 3 hét alatt 5 kilót fogyni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon bekajáltam az elmúlt egy hétben,mivel hazautaztam és otthon anyukám folyton sütötte a süteményeket én meg nem tudtam ellenállni az asztalon álló csodáknak :( fel is szedtem 2 kilót amit előtte adtam le :((

A lényeg,hogy lehetséges 5 kilót fogynom? Jeles esemény lesz 3 hét múlva és tényleg fontos lenne ennyit leadni,nem érdekel,ha egészségtelen is,hogy tudok?


2016. jún. 24. 05:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél maximum 1gramm* testsúlyod szénhidrátot, 1.5-2gramm* testsúlyod fehérjét, minimális zsírt.

Igyál annyot, hogy minden 10kg-odra jusson 0.7liter naponta...

+ iktasd ki a sót.

2016. jún. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Van kemény diéta azzal 7-8 kg is lehet fogyni 1 hét alatt. de az nagyon durva, ráadásul félő hogy később többet vissza szedsz.

[link]

2016. jún. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy szerintem heti 1 kilónál elég nehéz többet fogyni,még talán 1,5kg lemehet ,de ennél többet hogyan?? Ugye mielőtt hazamentem volna 1,5 hete kezdtem erős diétát naponta kb 800 kalóriát ettem és mindennap kardioztam valamit ami kb 300-400kalóriát égetett. És így fogytam 2 kilót.Szóval ennél drasztikusabban már nem tudom megcsinálni,és nem is hiszem ,hogy jobb eredményt lehetne elérni ennél durvább módszerekkel,talán,ha több órára emlném a sportot?
2016. jún. 24. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!